Naujienų srautas

Veidai2012.11.09 13:45

Vampyru prisistatantis amerikietis internete ieško kraujo donoro

LRT.lt 2012.11.09 13:45

21-erių metų Sietle, JAV, gyvenantis vaikinas tikina nenorintis nieko skriausti, tiesiog „retkarčiais pasivaišinti žmogaus krauju“.

21-erių metų Sietle, JAV, gyvenantis vaikinas tikina nenorintis nieko skriausti, tiesiog „retkarčiais pasivaišinti žmogaus krauju“.

Internetinėje skelbimų svetainėje jis save apibūdina kaip „išoriškai atrodantis kaip 21-erių metų amžiaus šviesiai rudų akių, kaštoninių plaukų vyriškos lyties kraugerį“, rašo orange.co.uk.

„Sveiki visi, skaitantys šį skelbimą. Dėl akivaizdžių priežasčių negaliu prisistatyti tikruoju savo vardu, tačiau svarbiausia, ką turite žinoti, yra tai, kad esu vampyras. Ieškau kraujo donoro, galinčio aprūpinti mane krauju savo asmeniniam naudojimui. Buvimas donoru – toli gražu ne vien linksmybės, žaidimai, mistika ir seksas, tačiau donorui pageidaujant galima įtraukti ir tai. Ieškau vyrų arba moterų, tačiau pirmenybę skiriu vyriškai lyčiai. Taip pat būtų nuostabu, jei donoro kraujo tipas būtų AB- arba O-, mat prie šių kraujo tipų esu labiau pripratęs. Tai būtų asmeninė, tik dviejų tarpusavio patirtis. Donorui pageidaujant kitokių kraujo davimo būdų, nei tiesiog įkandimas, užtikrinu, kad išmanau daugiau įvairių kraujo ėmimo metodų“, – savo selbime rašo jaunuolis.

Beje, skelbimas pasirodė siaubo novelės „Drakula“ autoriaus Bramo Stkerio 165-ųjų gimimo metinių dieną – lapkričio 8-ąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi