Veidai

2019.03.09 23:26

Su projektu „Dvi kartos“ atsisveikino pirmasis duetas

Antrojoje LRT TELEVIZIJOS projekto „Dvi kartos“ laidoje nestigo įsimintinų pasirodymų ir puikių emocijų, tačiau vakaro pabaigoje su projektu turėjo atsisveikinti pirmasis duetas. Kitą savaitę žiūrovai nebeišvys Giedriaus ir Nojaus Arbačiauskų.

Ant scenos varžėsi aštuoni dalyvių duetai, sudaryti iš žinomų skirtingų kartų atlikėjų.

Jauniausioji projekto dalyvė Sofija Vasilevskytė, dainuojanti su Vaidu Baumila, televizijos žiūrovus sužavėti bandė Vaido ir Monique atliekama daina „Dviese“.

„Ir man, ir Sofijai patinka panaši muzika, mėgstame šiuolaikinį miuziklą. Galbūt kitam kartui pasirinksime ką nors, ką būtų galima vadinti mano laikų muzika, tik veikiausiai, kad tarp mūsų kartų nebeliko tokios didelės atskirties, kokia pavyzdžiui, būdavo tarp mano ir mano tėvų kartos klausomos muzikos“, – portalui LRT.lt dar anksčiau pasakojo V. Baumila.

Projekte dalyvauja ir vienas šeiminis duetas – žinomas aktorius ir bardas Giedrius Arbačiauskas ant scenos pasirodymus rengia su sūnumi Nojumi. Vaikinas prisipažįsta, kad kartais jo ir tėčio muzikiniai skoniai išsiskiria, tačiau su kiekviena repeticija susitarti daug lengviau. Vaikinui tai puiki galimybė daugiau pabendrauti su tėvu ir pasisemti jo patirties bei žinių.

„Kartais mūsų nuomonės nesutampa ne dėl skirtingos skonio, o tiesiog todėl, kad tėtis geriau išmano, ko reikia televizijai. Dainuoti kartu mums yra labai smagu, tad tikiuosi, kad vienas kitą papildome ir mano pasiūlymai bei tėčio patirtis padeda sukurti puikius bendrus pasirodymus“, – pasakoja Nojus.

Šio vakaro dalyvių pasirodymus vertino kompetetinga komisija – aktorė Kristina Kazlauskaitė, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, režisierius Vytenis Pauliukaitis ir kompozitorius bei dainininkas Stanislavas Stavickis-Stano.

Geriausiai komisija įvertino ir daugiausiai, po 40 balų, skyrė trims poroms: Steponui Januškai ir Karinai Krysko, Vaidai Genytei ir Dainotui Varnui, Akvilei Kiselienei ir Česlovui Gabaliui. Jauniausioji projekto dalyvė Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila surinko 39 komisijos balus.

Kiek mažiau, po 38 komisijos balus gavo Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė, Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara, Giedrius Arbačiauskas ir Nojus Arbačiauskas. Mažiausiai komisijos balų (36) šį vakarą atiteko Alanai Šport ir Liepai Norkevičienei.

Kas paliko projektą sprendė ir žiūrovai. Daugiausiai simpatijų šį vakarą jie skyrė Steponui Januškai ir Karinai Krysko-Skambinei (659) ir Akvilei Kisielienei bei Česlovui Gabaliui (566). Vos vienas balsas skyrė Vaidą Baumilą ir Sofiją Vasilevskytę (546) bei Alaną Šport ir Liepą Norkevičienę (545). Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė surinko 484 žiūrovų balsus, o kiek prasčiau sekėsi Giedriui ir Nojui Arbačiauskams (360) bei Vaidai Genytei ir Daunorui Varnui (338). Mažiausiai balsų surinko Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara, už juos žiūrovai šįkart balsavo tik 333 kartus.

Dvi kartos

Susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad lyderiais tapo net keturios poros, surinkusios daugiausiai komisijos ir žiūrovų balų, o šou paliko Giedrius ir Nojus Arbačiauskai.

 

 

Bendra dviejų laidų komisjos ir žiūrovų balsavimo lentelė:

Steponas Januška ir Karina Krysko – 17.
Akvilė Kiselienė ir Česlovas Gabalis – 17.
Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 17.
Alana Šport ir Liepa Norkevičienė – 17.
Vaida Genytė ir Dainotas Varnas – 15.
Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 13.
Nijolė Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas – Fara – 11.
Giedrius Arbačiauskas ir Nojus Arbačiauskas – 11.

Nors Nijolė su Aleksandru ir Giedrius su Nojumi surinko po 11 balų, laidą paliko Arbačiauskų duetas, surinkęs mažiau žiūrovų balsų.