Naujienų srautas

Veidai2014.10.20 11:14

Dubajuje – greičiausias pasaulyje medikų automobilis

DELFI.lt 2014.10.20 11:14

Dubajaus policija jau ne kartą sugebėjo nustebinti pasaulį naujais superautomobiliais. Dabar eilė atėjo ir Dubajaus medikams.

Dubajaus policija jau ne kartą sugebėjo nustebinti pasaulį naujais superautomobiliais. Dabar eilė atėjo ir Dubajaus medikams.

Pranešama, kad jie į pagalbą dabar galės skubėti net 300 km/val. greičiu. Būtent tokios yra maksimalios „Lotus Evora“ galimybės.

„Gyvybę ir mirtį gali skirti viena sekundė. Dabar kiekvienas, kuriam prireiks skubios pagalbos, galės būti pasiektas labai greitai“, – sako vienas iš naujojo automobilio vairuotojų, 29-erių Zaidas Al Mamaris.

Medikų automobilių parką papildė ir du „Ford Mustang“, o kiek vėliau prisijungs ir „Chevrolet Corvette“.

Dviviečiame „Lotus“ yra sumontuoti garsiniai ir šviesos signalai, taip pat ir planšetinis kompiuteris, kuriuo paramedikai gali perduoti informaciją apie paciento būklę ligoninei ar atvykstantiems kolegoms. Pirmos pagalbos įranga sumontuota už vairuotojo, deguonies įranga – bagažinėje. Teigiama, kad sportiniame automobilyje sutalpinta apie 60 proc. įrangos, kurią galima rasti įprastuose greitosios pagalbos automobiliuose.

Greičiausias pasaulyje medikų automobilis Dubajaus gatvėse turėtų pasirodyti iki metų pabaigos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi