Naujienų srautas

Veidai2019.03.08 14:35

Algirdas Kaušpėdas ir Viktoras Diawara sveikina moteris: skiria joms vaizdo klipą

Gerai žinomi atlikėjai Algridas Kaušpėdas ir Viktoras Diawara suvienijo jėgas – nuo šiol jie duetas ganėtinai dviprasmišku pavadinimu „KAnDIs“. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ jie pasveikino moteris – skyrė joms naująjį savo vaizdo klipą, dėl kurio A. Kaušpėdas netgi turėjo užsiauginti ūsus.

„Esu architektas, tas noriu konceptualumo, paprastumo ir aiškumo. Manau mūsų pavadinimas toks ir yra, – pasakoja A. Kaušpėdas. – Jame užkoduotos ir mūsų pavardės: ka – Kaušpėdas, di – Diawara. Ši mūsų kandis graužia sąžinę ir apvalo sąmonėje susidariusius nešvarumus. O jei labai norite, pavadinimas skamba, kaip angliškas žodis „Candy“ (saldainiai).“

Atlikėjai tvirtina, kad kartu dirbti labai paprasta ir kūriniai gimsta labai lengvai. Šiemet pasirodė ir bendras jų albumas „Už poliarinio rato“.

„Iš kelių dešimčių Algirdo parašytų tekstų pasirinkome dešimt ir metus neblogai padirbėjome, tad turime albumą, kuriuo galime didžiuotis“, – džiaugiasi V. Diawara.

„Labas rytas, Lietuva“ laidoje – grupės „Kandis“ sveikinimai moterims ir naujas vaizdo klipas. Grupė pristato Emilio Vėlyvio režisuotą vaizdo klipą dainai „Moteris“ iš šiemet pasirodžiusio „KAnDIes“ albumo.

Klipe neįmanoma nepastebėti kiek pasikeitusio A. Kaušpėdo įvaizdžio. „Teko užsiauginti ūsus. Nors pažįstami sakė, kad mano naujasis įvaizdis atrodė bjauriai, kol šou nebuvo pasibaigęs teko būti ūsuotu“, – paaiškino jis.

Pirmąjį savo koncertą „Kandis“ planuoja surengti jau balandžio pabaigoje, o kol kas kviečia žiūrovus, ypač moteris, pasižiūrėti jų naujojo klipo. Visas pokalbis ir vaizdo klipas – laidos įraše.

Labas rytas, Lietuva II dalis
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi