Veidai

2019.03.10 19:01

Kelionę į „Euroviziją“ laimėjęs Naglis Antanavičius: išsipildė didžiausia gyvenimo svajonė

„Tą akimirką, kai paskelbė, kad nugalėjau būtent aš, buvau visiškai priblokštas, nesupratau, kad tai vyksta iš tikrųjų“, – portalui LRT.lt sako LRT feisbuko paskyroje vykusio konkurso „Kas į Tel Avivą?“ nugalėtojas Naglis Antanavičius. Jam atiteko kelionė į Tel Avivą ir bilietai į gegužės mėnesį vyksiančią „Euroviziją“.

„Eurovizija“ 21-erių kaunietis N. Antanavičius domėjosi nuo pat vaikystės ir sako, kad puikiai atsimena ir pirmąjį su ja susijusį prisiminimą: „2004 metai, kuomet Ukraina laimėjo su Ruslanos daina ,,Wild Dances”. Jos pasirodymas man įspūdį paliko visam gyvenimui.“

N. Antanavičius gyvena Kaune, kur dirba virėju ir studijuoja anglų ir švedų kalbas Vilniaus universiteto Kauno fakultete. Vaikinas tikina, kad „Eurovizija“ jam – ne tik keli televizijos šou per metus. Jis konkurso naujienomis domisi nuolatos, stebi kitų šalių nacionalines atrankas, seka naujienas.

„Tai tikrai mano didžiausias hobis. Iki šiol Eurovizijos neteko stebėti gyvai, buvau tik praėjusių metų nacionalinės Lietuvos atrankos finale, kur palaikiau Ievą Zasimauskaitę ir Paulą, taigi labai džiaugiausi gyvai pamatęs, kaip nugali viena mano favoričių“, – prisimena N. Antanavičius.

Kadangi domisi „Eurovizijos“ naujienomis ir yra seka LRT feisbuke, nuspredė sudalyvauti konkurse „Kas į Tel Avivą?“. Konkurso dalyviams reikėjo komentuoti ir atspėti, kas taps Lietuvos atstovų 2019 metų „Eurovizijoje“.

„Man šių metų atrankos finalas buvo žymiai stipresnis nei pernai metų. Taip, Jurijus buvo mano vienas favoritų, labai apsidžiaugiau kuomet jį paskelbė kaip atrankos nugalėtoją ir Lietuvos atstovą. Tiesa, taip pat labai palaikiau Alen Chicco ir Juną, taigi Lietuvai tikrai buvo iš ko rinktis“, – nacionalinę atranką vertina laimėtojas.

Jis tikina, kad dalyvaudamas konkurse jo laimėti tikrai nesitikėjo – vis dėlto dalyvaujančių buvo per kelis tūkstančius.

„Niekada gyvenime nebuvau laimėjęs jokio konkurso, todėl ir vilčių nugalėti daug nedėjau. Vis dėlto pamatęs konkursą nesudvejojau ir iškart pakomentavau spėjimą, kad Jurijus taps atrankos nugalėtoju ir dabar negaliu atsidžiaugti, kad būtent jis ir laimėjo“, – sako N. Antanavičius.

Gavęs žinią, kad tapo konkurso nugalėtoju, kaunietis tikina buvęs priblokštas. „Visiškai negalėjau patikėti. Tą akimirką, kai paskelbė, kad nugalėjau būtent aš, buvau visiškai priblokštas, nesupratau, kad tai vyksta iš tikrųjų. Pamatyti „Euroviziją“ gyvai, pajusti „Eurovizijos“ dvasią arenoje buvo mano viso gyvenimo didžiausia svajonė, taigi buvau tiesiog labai laimingas. Dar laimingesnis esu dabar, jau turėdamas prizą, nes pagaliau galiu visą tai apčiuopti ir suprasti, kad tai realybė, o ne koks sapnas“, – šypsosi laimėtojas.

Jam ir jo psairinktam žmogui atiteko skrydžio į Tel Avivą bilietai, nakvynė viešbutyje ir bilietai į „Eurovizijos“ finalo transliaciją.

„Į Tel Avivą vyksiu kartu su savo geriausiu draugu Mindaugu. Mes kartu kasmet stebime tiek atrankas, tiek pačią „Euroviziją“, joks vakarėlis neapsieina be eurovizinių dainų, todėl nebuvo sunku išsirinkti kokį draugą vežtis kartu“, – atvirauja N. Antanavičius.

Jis tikina, kad laimėjimas išpildys net dvi svajones – ir pamatyti „Euroviziją“ gyvai, ir pakeliauti, nes kelionės – dar vienas vaikino hobis.

„Jau planuoju aplankyti kuo daugiau eurovizinių vakarėlių, susipažinti su fanais iš viso pasaulio bei kuo geriau pažinti Tel Avivą. Taip pat labai norėčiau nuvykti į Jeruzalę ir aplankyti Raudų Sieną, bei kitas istorines vietas. Na o labiausiai žinoma laukiu didžiojo „Eurovizijos“ finalo bei gyvai išvysti visų finalininkų pasirodymus“, – sako konkurso nugalėtojas.

N. Antanavičių galima pavadinti tikru „Eurovizijos“ ekspertu, todėl paklaustas, kaip vertina Lietuvos galimybes šių metų konkurse, jis dalijasi savo prognozėmis: „Kaip pernai tikėjau Ieva, taip ir šiemet tikiu Jurijumi. Manau, drąsiai pateksime į finalą, Jurijus jo tikrai vertas. O finale Lietuvai prognozuočiau vietą penkioliktuke, nors žinoma Jurijui linkiu kuo aukštesnės vietos ir didžiausios sėkmės.“

Į „Euroviziją“ vyksiantis N. Antanavičius sako, kad išklausius kitų šalių atstovų dainas, kol kas labiausiai įsiminė Prancūzijos, Kipro ir Islandijos pasirodymai.

„Prancūzija ir Islandija mane sužavėjo išskirtinumu ir dainų žinutėmis. O Kipras mane patraukė užvedančia, vasariška daina, kuri labai primena pernykštę kipriečių dainą ,,Fuego’’, kas manau yra tik privalumas“, – tikina konkurso nugalėtojas.

Tarptautinis dainų konkursas „Eurovizija“ Izraelyje, Tel Avive vyks gegužės 14-18 dienomis.