Veidai

2019.03.08 12:47

„8 Kambarys“: ant raudonojo kilimo daug suvaidinto tobulumo

LRT.lt 2019.03.08 12:47

Visi žmonės turi trūkumų, o dar daugiau jų tiesiog prisikuriama savo galvose, sako grupės „8 kambarys“ nariai Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz. Naujame savo ture „Defektas“ vaikinai kviečia išsivaduoti iš saldaus tobulumo bei priimti save su visais savo defektais, rašoma pranešime žiniasklaidai. Be to, jie patikina, kad ant raudonojo kilimo labai daug suvaidinto tobulumo, tad klysta manantys kitaip.

„Tai naujas grupės muzikos etapas, o pradėdami naują etapą mes visada gyvename kokiu nors vienu žodžiu. Pernai tai buvo utopija, kuri padiktavo „Atlantidos“ pavadinimą debiutiniam albumui. Šiais metais mūsų kūryboje svarbią rolę žais netobulumas – defektas.

Trumpai noriu pasakyti, kad tik atsidūrus šiame kiek labiau žinomu žmonių „sąraše”, tik kažkokiu būdu atsidūrus ant to „raudonojo kilimo”, supranti, kiek daug dirbtinio, suvaidinto tobulumo ten yra. Trumpas epizodas padėjo suprasti, kad to mes tikrai nenorim“, – prisipažįsta D. Alejūnas.

Pasak atlikėjo, viskas, ko reikia „8 Kambariui“ – tai, kad grupės muzika bei žodžiai pasiektų klausytojų ausis ir padarytų jų dieną gražesnę.

Pastaruosius kelis metus grupė atkakliai siekė savo svajonės būti išgirstiems plačios auditorijos. Daugeliui tai atrodė tarsi tolima utopija, todėl šią prasmę atlikėjai pritaikė savo kūryboje. Tačiau pasiekę norimą tikslą, galiausiai, suprato, kaip įvairiose gyvenimo situacijose yra svarbu išlikti savimi.

„Norėjome pabėgti toliau nuo taip visuomenėje trokštamo tobulumo. O galvodami turui pavadinimą, iš naujo atradome žodį „defektas“. Anksčiau galvojau, kad šis žodis turi tik vieną – neigiamą reikšmę. Tačiau juk defektai ir daro mus unikaliomis asmenybėmis“, – mintimis dalijasi K. Talutis.

Anot jo, visi žmonės turi trūkumų, o dar daugiau jų tiesiog prisikuriama savo galvose. Koncertinis turas „Defektas“ būtent ir kvies išsivaduoti iš saldaus tobulumo bei priimti save su visais savo defektais.

Atlikėjai prasitaria, kad artėjančiuose koncertuose visiškai nebeliks jokios linijos tarp atlikėjų ir klausytojų. Muzika ir emocijos įtrauks kiekvieną į energetišką visumą. 

„Iki šiol mes kvietėme žmones suklusti, o dabar kviesime – įsiklausyti. Turime labai daug ką papasakoti. „Defektas“ nuo ankstesnių pasirodymų skirsis savo emocija, audiovizualiniais sprendimais, pačiais mumis. Tokių mūsų dar nebūsite matę, tiesa, mes patys irgi“, – intriguoja D. Alejūnas.

Pasak jo, šis turas bus lyg šviežio oro gurkšnis grupės pasirodymų tinklelyje. K. Talutis prisipažįsta, kad su kiekvienu „8 Kambario“ koncertu ar naujos dainos išleidimu atlikėjai jaučia vis stipresnį ryšį su savo klausytojais.

„Tai nėra tiesiog koncertai. Tai lyg meditacija, geros emocijos. Po kiekvieno koncerto mes matome, kaip žmonės išeina turtingesni ir pasikrovę pozityvios energijos“, – džiaugiasi K. Talutis.

Nors atvira kūryba visada buvo stiprus grupės pamatas, antrame albume ji bus dar asmeniškesnė. Šiemet atlikėjai nusprendė atsigręžti į žmogaus unikalumą. Būtent todėl savo koncertinį turą jie pavadino mįslingai skambančiu pavadinimu „Defektas“. Pasak D. Alejūno, raktiniai žodžiai kūryboje visada ateina iš gyvenimiškų realijų.