Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

A. Lukašenka: baltarusiškoje dešroje, kitaip nei rusiškoje, tualetinio popieriaus nėra

BNS 2015.09.08 13:45

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, jog rusiški maisto produktai yra gerokai prastesnės kokybės nei baltarusiški.

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė, jog rusiški maisto produktai yra gerokai prastesnės kokybės nei baltarusiški.

„Jums (rusams – red.) toli iki mūsų pagal maisto produktų kokybę tik dėl vienos priežasties: kai Sąjunga (Sovietų Sąjunga – red.) iširo, jūs pradėjote vadovautis techninėmis sąlygomis, kurios sušvelnino reikalavimus maisto produktams, o mes, Lukašenkos dėka, išsaugojome valstybės standartus“, – Rusijos žiniasklaidai surengtoje spaudos konferencijoje sakė Baltarusijos prezidentas.

A. Lukašenka pabrėžė, jog baltarusiški kokybės standartai yra griežtesnei nei sovietiniai.

„Baltarusiškos prekės gerokai kokybiškesnės. Mūsų gamybos dešrose nėra ir niekada nebuvo tualetinio popieriaus. Juk buvo faktų, kai Rusijos (mėsos produktų gamybos – red.) įmonės naudojo ir tualetinį popierių, ir soją, ir visokius priedus. Mėsos – tik 60 proc., o visa kita – soja. Štai kuo (Rusijos – red.) liaudis buvo maitinama“, – pridūrė A. Lukašenka.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi