Veidai

2015.09.08 13:45

Balyje atostogavusiam australui į pilvą įsigraužė atogrąžų voras

BNS 2015.09.08 13:45

Vienam australui iš pilvo buvo ištrauktas gyvas voras, kuris tris dienas graužėsi po oda, sukeldamas skausmingą paraudimą bei pūsles.

Vienam australui iš pilvo buvo ištrauktas gyvas voras, kuris tris dienas graužėsi po oda, sukeldamas skausmingą paraudimą bei pūsles.

Indonezijos saloje Balyje atostogavusiam Dylanui Maxwellui tas mažytis gyvis po oda palindo per nedidelį randą bambos srityje, likusį po apendicito operacijos, palikdamas į paraudusį randą panašų pėdsaką, ir graužėsi krūtinės link.

Duodamas interviu Australijos televizijai, D. Maxwellas pakėlė savo marškinius ir pademonstravo, kur tas voras „iš tiesų rausėsi po mano oda“.

Dar būdamas Balyje, australas kreipėsi į vietos gydymo įstaigą, kurioje jam buvo išrašyta antihistamininių vaistų nuo vabzdžių įkandimų.

„Atlikę tyrimus jie galiausiai išsiaiškino, kad tai buvo atogrąžų voras, kuris gyveno manyje bent tris dienas“, – D. Maxwellas parašė savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ Dylano Thomaso vardu.

 

„Dar niekada gyvenime nebuvau pasijutęs toks išniekintas! Džiaugiuosi, kad viskas baigėsi“, – pridūrė jis.

Kai atostogautojas grįžo į Australiją anksčiau šią savaitę, gydytojai pašalino nepageidaujamą atogrąžų gyvį.

„Jie sugebėjo ištraukti vorą man iš bambos, įdėjo jį į mėginių indelį ir išsinešė“, – aiškino D. Maxwellas, kurį draugai dabar pravardžiuoja „žmogumi voru“.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.