Naujienų srautas

Veidai2012.11.06 20:07

Nacionalinė „Eurovizija“: žiūrovams šį šeštadienį labiausiai patiko „Saulės broliai“

LRT.lt 2012.11.06 20:07

Šeštadienį įvyko pirmasis „Eurovizijos“ dalyvių mūšis dėl žiūrovų ir komisijos balsų. Jo pabaigoje paaiškėjo, kad žiūrovai „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalyje iš šį vakarą pasirodžiusių dalyvių labiausiai norėtų matyti „Saulės brolius“ (1006 balsai), Andrių Pojavį (411) ir Vincentą Linkevičių (285).

Šeštadienį įvyko pirmasis „Eurovizijos“ dalyvių mūšis dėl žiūrovų ir komisijos balsų. Jo pabaigoje paaiškėjo, kad žiūrovai „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalyje iš šį vakarą pasirodžiusių dalyvių labiausiai norėtų matyti „Saulės brolius“ (1006 balsai), Andrių Pojavį (411) ir Vincentą Linkevičių (285). 

Ar iš tiesų į pusfinalį pateks būtent šie atlikėjai, paaiškės tik kitą šeštadienį, kai bus atsižvelgta ir į komisijos balsavimo lentelę.

Komisijoje šiemet, be ekrane matomų LRT laidų vedėjų Zitos Kelmickaitės ir Dariaus Užkuraičio, „Lietuvos ryto“ žurnalisto Ramūno Zilnio ir kompozitoriaus Deivido Zvonkaus (ateinančius šeštadienius jį pakeis kiti pop muzikantai ar atlikėjai), yra ir dar dvidešimt muzikos profesionalų, kurie pasibaigus koncertui atrankos dalyvius vertina pagal garso įrašą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi