Naujienų srautas

Veidai2019.03.06 19:07

Naujos LRT laidos vedėjas Arūnas Valinskas atskleidė, kaip įsitvirtinti televizijoje

„Naujas vedėjas visiškai nereiškia „jaunas”, – sako Arūnas Valinskas, stojantis prie naujo LRT TELEVIZIJOS projekto „Aš – laidos vedėjas“ vairo. Jaunystė kartais net pakiša koją – neapsiskaitymas eterio tikrai nepuošia.

Pasak A. Valinsko, vis dar galima išgirsti žiūrovus skundžiantis, kad ekranuose daugelį metų matomi vis tie patys ir jau nusibodę žmonės.

„Atrodo, kad seni vilkai laiko viską apglėbę kad tik niekas naujas neužeitų į studiją. Todėl žiūrovus turėtų patraukti galimybė patiems stebėti ir prisidėti renkant naujus televizjos veidus“, – sako A. Valinskas, viešėjęs LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Jis pridūrė, kad žiūrovams taip pat turėtų būti įdomu stebėti, kaip nauji žmonės bando susidoroti su užduotimis, kurios televizijos senbūviams yra kasdienybė. Projekto dalyviams tenka kalbinti įvairius pašnekovus, ruošti žinių reportažus, demonstruoti talentus.

A. Valinskas atskleidė, kad dažnam koją pakiša būtent talentų rungtis, kai tenka pademonstruoti tai, ką geriausiai moka, ir komisijos dėmesį išlaikyti visas tris minutes.

„Būna gaila to jauno žmogaus, kad jam nepavyko. Yra tokia sena televizininkų patarlė, kad jeigu tu įsivaizduoji, kad negali be televizijos, bet televizija be tavęs gali, gal reikėtų rinktis kitą profesiją. Kai ateina žmogus, kuris pasitiki savimi, bet dar neturi patirties, televizija jį nurengia ir parodo viską iš arti. Nemokėjimas valdyti kalbos, neapsiskaitymas, elementarių žinių trūkumas arba kalbos, kirčiavimo klaidos iš karto kerta per ausį, o komisija negailestinga“, – teigė A. Valinskas.

Pasak A. Valinsko, norint įsitvirtini televizijoje, reikia įvairių savybių, o pati svarbiausia – reiklumas sau.

Projekte „Aš laidos vedėjas“ dalyvauja 16 žmonių, kurie suskirstyti į keturias grupes. Jų mokytojai – televizijos senbūviai Lavija Šurnaitė, Eglė Daugėlaitė, Ignas Krupavičius ir Giedrius Masalskis. Į pusfinalį pateks tik po vieną geriausią iš kiekvieno ketvertuko. Vėliau trys dalyviai pateks į finalą,o galiausiai kažkuris vienas laimės pagrindinį prizą – mokymus televizijos profesionalams, laidų vedėjams užsienyje.

„Aš – laidos vedėjas“ LRT TELEVIZIJOS eteryje startuoja jau šį trečiadienį, kovo 6-ąją, 21.30 val. Laida bus rodoma kiekvieną savaitę tuo pačiu metu.

Plačiau – laidos įraše (nuo 27.31 min.)

Labas rytas, Lietuva II dalis
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi