Veidai

2019.03.05 14:54

Žinomų Lietuvos moterų asmenukių parodoje – nuo šuolių virš Didžiojo kanjono iki bučinių

LRT.lt 2019.03.05 14:54

Pusšimtis Lietuvos moterų sutiko pasidalinti savo asmenukėmis, o jas visas nuo kovo 8-osios galima išvysti parodoje, kuri vyksta viename sostinės prekybos centre, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pasak VII garsių Lietuvos moterų parodos „Mano geriausias kadras 2019. #Selfie” organizatorės Aurikos Merkienės, ne vien grožis moterims rūpi – vienai smagiau įamžinti įsimintiną vaizdą sau už nugaros, kitai – artimas žmogus šalia, trečiai – netikėtas įvykis.

Toks netikėtas įvykis buvo politikei, kandidatei į prezidentus Ingridai Šimonytei. Asmenukėje ji įsiamžino su atgimusiu „Radioshow” personažu Albinu.

TV laidų kūrėja ir vedėja Violeta Baublienė parodai „Mano geriausias kadras 2019. #Selfie” atsiuntė savo „gyvenimo koncertą” – išsipildžiusią svajonę gyvai ir netgi iš arti pamatyti bei išgirsti legendinį „bitlą“ serą Paulą McCartney.

Tuo tarpu CUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė pirmąkart iš arti išgirdo ir, žinoma, įamžino „Formulės 1“ bolidų riaumojimą Monzos trasoje Italijoje.

TV laidų kūrėja, žurnalistė Neringa Skrudupaitė turi savo kelionių ritualą. Ji fotografuoja tik su geru fotoaparatu arba filmuoja kamera, bet tai jai netrukdo įjungti automatinį režimą ir suskaičiavus iki 10 pašokti į orą, tarkime, virš Didžiojo kanjono JAV, ar šalia krioklio Afrikos žemyne. Tokių asmenukių Neringos kolekcijoje jau šimtai, nes aplankytas šalis keliautoja skaičiuoja dešimtimis.

Architektė Audra Kaušpėdienė savo atspindį mato architektūriškai – Paryžiuje, tarp erdvių, formos, faktūros, atspindžių.

Dailininkė Meda Norbutaitė iš savo asmenukių kuria meną.

Menininkė Jūratė Rekevičiūtė į save ir į pasaulį žiūri filosofiškai, Nomeda Marčėnaitė – kaip visuomet – spalvingai, Miglė Kosinskaitė – žaismingai. Įamžinti ir kačiukai, ir šuniukai, ir arkliai, ir netgi drambliai.

Paroda „Mano geriausias kadras 2019. #Selfie” prekybos centre CUP vyks nuo kovo 8 iki birželio 8 dienos.