Veidai

2015.09.08 13:45

Vyras rankomis sugavo milžinišką anakondą

LRT.lt2015.09.08 13:45

Prancūzijos Gvianoje vyras plikomis rankomis iš upės ištraukė 17 pėdų (5,1 m) anakondą po to, kai ši prarijo vyro draugo šunį, skelbia „The Telegraph“.

Prancūzijos Gvianoje vyras plikomis rankomis iš upės ištraukė 5,1 m) ilgio anakondą po to, kai ši prarijo jo draugo šunį, skelbia „The Telegraph“.

Sebastienas Bascoulesas, kuriam 39-eri, rankomis suspaudė anakondos nasrus, o jo draugas laikė gyvatės uodegą traukiant ją iš vandens.

Gyvatei marškinėliais buvo užrištos akys.

„Draugas paskambino ir paaiškino, kad jo šunį, vardu Minus, netoli namų suėdė anakonda. Iš pradžių neišsigandau, nes maniau, kad gyvatė yra kur kas mažesnė, bet galiausiai buvau priblokštas jos dydžio – anakonda buvo ilgesnė nei 5 m“, – pasakoja S. Bascoulesas.

„Kai buvau dešimties, mėgau gaudyti roplius, bet ši gyvatė yra didžiausia, kokią esu matęs ir apskritai sugavęs. Ji buvo tokia didelė, kad paprašiau draugo pagalbos palaikyti jos uodegą. Kitu atveju ji galėjo man įkąsti“, – įspūdžiais dalijasi S. Bascoulesas. Pasak jo, gyvatė tuo metu virškino šunį, todėl buvo rami.

S. Bascoulesas laikė anakondą vonioje per naktį, o vėliau paleido į pelkes.

„Pasirinkau šią vietą gyventi dėl jos faunos, ypač roplių ir varliagyvių. Prancūzijos Gvianoje gyvena 98 gyvačių rūšys. Esu pagavęs 15–20 anakondų, tačiau tokio dydžio anakonda yra didžiausia mano svajonė“, – džiaugėsi S. Bascoulesas. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt