Veidai

2012.10.22 18:44

Australijos verslininkas ketina morgą paversti viešbučiu

LRT.lt2012.10.22 18:44

Australijos verslininkas tikisi nenaudojamą morgą, į kurį kadaise patekdavo nelaimėliai psichiatrinės ligoninės pacientai, paversti unikaliu viešbučiu. 

Australijos verslininkas tikisi nenaudojamą morgą, į kurį kadaise patekdavo nelaimėliai psichiatrinės ligoninės pacientai, paversti unikaliu viešbučiu.

Tasmanijos valstijoje esantis morgas tuščias stovi daugiau kaip dešimtmetį, nuo pat tada, kai uždaryta kolonijinio laikotarpio istorinė Willow Court psichiatrinė ligoninė.

Naujasis pastato savininkas Hadynas Pearce`as ketina jį paversti gyvenamomis patalpomis.

„Ten vis dar yra skrodimo stalai, ištraukiami šaldytuvai“, – naujienų agentūrai AFP pasakojo jis.

Senienomis prekiaujantis H. Pearce`as 7 akrų istorinę teritoriją nusipirko prieš kelerius metus. Joje stovi šeši pastatai, kuriuos jis pamažu restauruoja. Vienas jų – 6 dešimtmečio morgas, kuriuo naudojosi ligoninės pacientai ir aplinkiniai gyventojai.

Teigiama, kad ankstesnis savininkas planavo jį paversti ledaine ir vaikų priežiūros centru, tačiau H. Pearce`as mano, kad lankytojus sudomins tokios ypatybės, kaip nerūdijančio plieno vonios lavonams prausti, tad jie liks ten nakvoti.

„Ketiname vienoje patalpoje pastatyti dvigulę lovą, o taip pat turime tris stalus skrodimams ir du ištraukiamus šaldytuvus, kuriuos taip pat galima naudoti“, – pasakojo jis.

Paklaustas, ar lankytojai iš tiesų norės nakvoti keturviečiame motelyje, jis atsakė: „Mes tą ketiname sužinoti.“

H. Pearce`as tikisi, kad viešbutį pavyks atidaryti 2013 metų pradžioje, o nakvynę bus galima užsisakyti internetu.

Jis viliasi, kad verslas bus sėkmingas. Kiek anksčiau jis moteliu pavertė teritorijoje esančią prieglaudą, Viktorijos laikų psichiatrijos ligoninė tapo antikvariatu, o slaugių butai – specializuotomis parduotuvėmis. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.