Veidai

2012.10.18 12:17

Policininkai aklojo neatskyrė nuo samurajaus

LRT.lt 2012.10.18 12:17

Neatskyrę aklojo lazdelės nuo samurajaus kardo, britų policininkai sulaikydami nelaimingą akląjį  panaudojo 50 tūkst. vatų elektrošoką.  

Neatskyrę aklojo lazdelės nuo samurajaus kardo, britų policininkai sulaikydami nelaimingą akląjį  panaudojo 50 tūkst. vatų elektrošoko prietaisą.

61 metų Colino Farmerio policininkai nepasigailėjo, kai buvo gauti pranešimai, jog Lankašyras apylinkėse penktadienio vakarą mojuodamas kardu vaikšto vyras, praneša „The Guardian“.

Vyras teigia, kad ėjo susitikti su draugu, kai išgirdo grubų kažkokių vyrų šaukimą. Anot jo, jis nesustojo, nes bijojo būti apiplėštas, o kad šalia yra policininkai jis net neįtarė.

„Aš buvau purtomas elektros srovės. Galvojau, kad bet kurią kitą sekundę gali paleisti dar vieną srovės smūgį. Bijojau, kad jis gali būti mirtinas“, – sako aklasis C. Farmeris.

„Ėjau sraigės greičiu. Jie galėjo mane pralenkti, važiuodami automobiliu pareikalauti, jog „mesčiau ginklą“, – priduria nukentėjusysis.

Vietos policijos viršininkas Stuartas Williamsas teigė, kad pareigūnai ėmėsi tokių priemonių, nes sulaukė „daugybės“ skambučių apie vyrą, po miestelį su kardu vaikščiojantį vyrą. Jis pripažino, kad prieš panaudojant elektrošoką, policininkas nepaprašė vyriškio sustoti ir „nusiginkluoti“.

Incidentą šiuo metu tiriamas.