Veidai

2012.10.18 09:52

Graikų futbolininkus remia prostitutės

LRT.lt 2012.10.18 09:52

Ekonominių sunkumų prislėgti Graikijos futbolininkai finansinės paramos kreipėsi į seniausios profesijos atstoves.  

Ekonominių sunkumų prislėgti Graikijos futbolininkai finansinės paramos kreipėsi į seniausios profesijos atstoves. Mėgėjiškas Graikijos futbolo klubas „Voukefalas“ nuo šiol rungtyniaus vilkėdami rožinę apranką, ant kurios reklamuojami du regiono viešnamiai: „Villa Erotica“ ir „Soula`s House of History“.

Po drastiškų valdžios sprendimų, liečiančių futbolo ir sporto apskritai finansavimą, ne tik šis, bet ir kiti futbolo klubai pradėjo „netradicinių“ rėmėjų paieškas, praneša naujienų agentūra AP. Štai vienas klubas pasirašė sutartį su laidojimo namais, kitas – su kebabo kioskų tinklu, dar kitas – su uogienės, o ketvirti – su fetos sūrio gamintojais.   

„Deja, tačiau nuo mėgėjiško futbolo nusisuko beveik visi, – teigia Yiannis Batziolas, Larissos „Voukefalas“ vadybininkas bei vartininkas. – Tad tokių rėmėjų finansinė pagalba – išgyvenimo klausimas“.

Anot jo, komanda – kurioje žaidžia picų gebėjai, studentai, padavėjai ir barmenai  – iš pradžių nepatikėjo, kad juos rems vietos viešnamiai. „Tik pamatę naują aprangą, jie suprato, kad tai ne pokštas“, – pasakoja Y. Batziolas.

Prostitucija Graikijoje yra teisėta, viešnamiai veikia pagal griežtus reikalavimus. Tačiau viešnamių parama futbolo klubui sukėlė nepatogumų: mėgėjų lygos organizatoriai uždraudė žaidimo metu dėvėti rožinę aprangą, mat reklamos sutartis, anot jų, sulaužo „sportavimo idealą“ bei nepriimtina nepilnamečiams sirgaliams.  

Viešnamių savininkai komandai jau skyrė 1 tūkst. eurų, o metinės komandos išlaidos siekia apie 10 tūkst. eurų.