Naujienų srautas

Veidai2014.09.06 17:50

Ukrainos patriarchas Filaretas: V. Putiną veikia šėtonas

BNS 2014.09.06 17:50

Kijevo ir Ukrainos patriarchas Filaretas pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateko į šėtono įtaką, sakoma oficialioje Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios svetainėje.

Kijevo ir Ukrainos patriarchas Filaretas pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateko į šėtono įtaką, sakoma oficialioje Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios svetainėje.

„Didžiai apgailestaudamas privalau viešai pasakyti, kad tarp šio pasaulio valdovų, pagal krikštą priklausančių Ortodoksų Bažnyčiai, pasirodė tikras naujasis Kainas – ne savo vardu, o darbais. Šie darbai liudija, kad minėtasis valdovas, kaip ir pirmasis istorijoje brolžudys Kainas, pateko į šėtono įtaką“, – sakoma patriarcho pareiškime.

Taip, Rusijos valstybės vadovas „sako atvirą ir aiškų melą“, „ciniškai meluoja“, ir „siunčia į mūsų šalį samdinius žmogžudžius“. „tokių jo veiksmų padarinys – daugybė aukų“, – nurodė patriarchas Filaretas.

pasak Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios vadovo, būtent Vladimirui Putinui tenka „didžiausia kaltė“ už žmonių žūtį Ukrainos rytuose.

„Jo valioje ir valdžioje – nedelsiant sustabdyti mirtį ir kraujo liejimą, bet jis dėl savo puikybės ir toliau daugina blogį. Jis vadina save Ukrainos liaudies broliu, bet iš tikrųjų jis savo darbais yra naujasis Kainas, liejantis brolišką kraują ir melu apipinantis visą pasaulį“, – pareiškė patriarchas.

Pasak Filareto, Rusijos lyderis „išlieka kurčias“ raginimams apsigalvoti, „nes jį, kaip Judą Iskariotą, apsėdo šėtonas“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi