Veidai

2015.09.08 13:45

Kompiuterių įsilaužėliai išplatino daugybės nuogų įžymybių nuotraukas

BNS 2015.09.08 13:45

Socialinėje žiniasklaidoje sekmadienį cirkuliavo fotografijos, kuriose esą matyti daugybė nuogai išsirengusių žvaigždžių, tarp jų – „Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence ir popžvaigždė Rihanna, pranešė JAV žiniasklaida.

Socialinėje žiniasklaidoje sekmadienį cirkuliavo fotografijos, kuriose esą matyti daugybė nuogai išsirengusių žvaigždžių, tarp jų – „Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence ir popžvaigždė Rihanna, pranešė JAV žiniasklaida.

Manoma, kad tos nuotraukos buvo nutekintos po didelio masto įsilaužimo į kompiuterius.

„Taip keista ir sunku dėl to, kaip žmonės atima iš tavęs privatumą“, – „Twitter“ parašė J. Lawrence.

Tuo tarpu aktorės agentas pažadėjo imtis teisinių veiksmų ir apie pramogų pasaulį rašančiai interneto svetainei TMZ sakė: „Tai baisus privatumo pažeidimas. Su pareigūnais susisiekta ir jie persekios visus, kurie skelbs pavogtas Jennifer Lawrence nuotraukas“.

Naujienos apie tas nuotraukas ėmė sklisti anksti sekmadienį, naujienų svetainė „Mashable“ ir kitos žiniasklaidos priemonės pranešė, kad nuotraukos buvo gautos įsilaužus į „iCloud“.

Tarp įžymybių, kurių nuotraukos esą buvo pavogtos ir paskelbtos internete, yra Avril Lavigne, Amber Heard, Gabrielle Union, Hayden Panettiere ir Hope Solo, pranešė „Mashable“.

Kituose pranešimuose sakoma, kad tarp kitų tokiu būdu nukentėjusių žvaigždučių yra Hillary Duff, Jenny McCarthy, Kaley Cuoco, Kate Upton, Kate Bosworth, Keke Palmer ir Kim Kardashian.

Buvusi „Nickelodeon“ žvaigždė ir dainininkė Victoria Justice sakė, kad atvaizdai, kuriuose esą matyti nuogas jos kūnas, yra netikri.

„Šie vadinamieji mano aktai yra KLASTOTĖS ... Leiskit man jau dabar nugnybti šį pumpurą“, – „Twitter“ parašė ji.

Aktorės ir popmuzikos žvaigždės Arianos Grande atstovas „BuzzFeed“ sakė, kad jos atvaizdais vadinamos nuotraukos yra „visiškai suklastotos“.

Tačiau siaubo filmų aktorė Mary Elizabeth Winstead, kurios nuotraukos taip pat buvo nutekintos, pripažino savo nusivylimą.

„Tiems iš jūsų, kas žiūrite į nuotraukas, kurias padariau su savo vyru prieš daug metų, privačiai savo namuose – tikiuosi, jaučiatės puikiai“, – rašė ji „Twitter“.

„Žinodama, kad šios nuotraukos buvo seniai ištrintos, galiu tik įsivaizduoti tas baisias pastangas, kurios buvo padėtos. Užjaučiu visus, kurie (nukentėjo) dėl įsilaužimo“, – pridūrė ji.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.