Veidai

2015.09.08 13:45

Indijoje moteris pjautuvu nudobė ją užpuolusį leopardą

BNS2015.09.08 13:45

Indijoje viena 56 metų moteris buvo paguldyta į ligoninę po to, kai sugebėjo nudobti leopardą, kuris ją užpuolė, kai ginkluota tik pjautuvu moteris saugojo savo laukus.

Indijoje viena 56 metų moteris buvo paguldyta į ligoninę po to, kai sugebėjo nudobti leopardą, kuris ją užpuolė, kai ginkluota tik pjautuvu moteris saugojo savo laukus.

Moteris pasakojo Indijos transliuotojui CNN-IBN, kad sekmadienį maždaug pusvalandį grūmėsi su leopardu, kol galiausiai pavyko suduoti mirtiną smūgį pjautuvu.

„Leopardas šoko ant manęs daug kartų, ir mes ilgai grūmėmės“, – ji sakė televizijai, gulėdama ligoninės lovoje šiaurinėje Utarakhando valstijoje.

Nukentėjusiosios rankos buvo sutvarstytos, o dešinysis skruostas buvo perrėžtas.

„Sugriebiau savo pjautuvą ir juo koviausi. Būtent tada leopardas buvo nužudytas“, – pridūrė pacientė, vardu Kamla Devi.

K. Devi, kuri prieš kelerius metus tapo našle, sakė dienraščiui „Hindustan Times“, kad buvo „persigandusi“, kai užpuolė žvėris, tačiau pasiryžo nepasiduoti.

„Sukaupiau drąsą, kad pasipriešinčiau. Pažadėjau sau, kad tai nėra mano paskutinė gyvenimo diena“, – ji pasakojo laikraščiui.

Indijos kaimuose neretai pasitaiko leopardų atakų, tačiau atvejai, kai nukenčia pats žvėris, reti.

2009 metais vienas devynmetis toje pačioje valstijoje sugebėjo nuvyti leopardą, kuris puolė jo seserį.

Šie žvėrys vis dažniau įžengia į žmonių gyvenamas teritorijas, nes jų natūralių buveinių smarkiai sumažėjo.

Praeitais metais Mumbajuje nufilmuotame įraše matoma, kaip leopardas įsėlino į daugiabučio namo vestibiulį ir nusitempė mažą šunelį.

Aplinkosaugos organizacija „Pasaulio gamtos fondas“ (WWF) paragino geriau tvarkyti Indijos miškus ir kitas buveines, kuriose gyvena leopardai. Kaip rodo 2011 metų duomenys, šioje šalyje laisvėje gyvena apie 1 150 leopardų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt