Veidai

2015.09.08 13:45

M. Cyrus uždrausta koncertuoti Dominikos Respublikoje

BNS2015.09.08 13:45

Dominikos Respublikos pareigūnai moraliniais sumetimais uždraudė Miley Cyrus planuotą šou Santo Dominge.

Dominikos Respublikos pareigūnai moraliniais sumetimais uždraudė Miley Cyrus planuotą šou Santo Dominge.

Šios šalies komisija, kuri prižiūri viešus pasirodymus, nedavė leidimo koncertui, kuris turėjo įvykti rugsėjo 13 dieną.

Ketvirtadienį paskelbtame pareiškime komisija reiškia nuogąstavimus, kad M. Cyrus atliks „veiksmus, prieštaraujančius moralei ir papročiams, baudžiamus pagal Dominikos įstatymus“.

Be to, komisijos nariai deklaruoja, kad M. Cyrus koncertuoja vilkėdama „nederamus kostiumus“ ir vartoja „kalbą ir vaizdinius, kurie skatina seksą ir smurtą“, „nederamus daiktus“, taip pat – užsimena apie „nusikaltimus ... ir žeminamus veiksmus prieš civilizuotą kultūrą“.

Popmuzikos superžvaigždė tėvų organizacijoms ir kritikams pastaraisiais metais užkliūva nuogybėmis klipuose, „tvirkinimu“ ir tarpkojo graibymu koncertuose, taip pat – scenoje reiškiamomis užuominomis apie savo meilę marihuanai.

Pernai ji sulaukė kritikos dėl pasirodymo per MTV Videomuzikos apdovanojimų įteikimo ceremoniją, kai gašliai glaustėsi aplink Robiną Thicke‘ą. Šį sekmadienį ji vėl pasirodys MTV Videomuzikos apdovanojimų scenoje.

Hito „Wrecking Ball“ atlikėjos atstovai pranešimų apie problemas Dominikos Respublikoje dar nekomentavo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.