Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Hello Kitty išskrido į misiją kosmose

BNS 2015.09.08 13:45

Visame pasaulyje išpopuliarėjusi japonų animacinė katytė Hello Kitty savo 40-ąjį gimtadienį atšvęs nežemiškai – ji buvo išsiųsta į savo pirmąją misiją kosmose.

Visame pasaulyje išpopuliarėjusi japonų animacinė katytė Hello Kitty savo 40-ąjį gimtadienį atšvęs nežemiškai – ji buvo išsiųsta į savo pirmąją misiją kosmose.

Hello Kitty figūrėlė dabar skrieja aplink Žemę mažame palydove su skaitmenine pranešimų lenta, pagal vyriausybės finansuojamą projektą, kuriuo siekiama pritraukti privačias kompanijas į kosmoso verslą.

Gerbėjai raginami siųsti trumpas žinutes, kurios įsižiebs toje lentoje virš 4 cm aukščio figūrėlės, paskelbė Hello Kitty kūrėja „Sanrio“.

Baltoji katytė su raudonu kaspinėliu sėdi prie lango žvelgdama į Žemę, o elektroninėje lentoje pasirodo iki 180 spaudos ženklų žinutės anglų ir japonų kalbomis.

„Tai gali būti žinutė, kurią norite iš kosmoso pasiųsti kokiam nors ypatingam žmogui Žemėje, arba ji gali būti bendresnio pobūdžio“, – penktadienį sakė Tokijuje įsikūrusios „Sanrio“ atstovas.

Palydovas birželio mėnesį buvo paleistas iš Rusijos.

Hello Kitty pirmą kartą Japonijoje pasirodė 1974 metais ant piniginės, o dabar turi gerbėjų armiją visame pasaulyje ir pasirodo ant dešimčių tūkstančių produktų nuo rankinių iki lėktuvų, maždaug 130-yje šalių.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi