Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

R. Sikorskio apsilankymas pas psichiatrą Lenkijoje sukėlė juoko bangą

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis pademonstravo puikų humoro jausmą.

Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis pademonstravo puikų humoro jausmą.

Politikų pokalbių pasiklausymo skandale įsuktas Lenkijos diplomatijos šefas pademonstravo, kad ir tokiose situacijose galima skaniai pasijuokti.

Į Europos Sąjungos užsienio politikos vadovo postą pretenduojantis R. Sikorskis socialiniuose tinkluose paskelbė įrašą apie savo apsilankymą pas psichiatrą. Ne, dėl pasiklausymo skandalo žinomo politiko psichika nepakriko – jis tiesiog vykdė standartinę procedūrą, kad galėtų atnaujinti leidimą savigynai nešiojamam ginklui.

„Siekdamas pratęsti leidimo ginklui galiojimą šiandien atlikau periodinius tyrimus. Ir psichiatras paklausė: „Ar jums nesusidaro įspūdis, kad jūsų pasiklauso?“. Jis ir pats susijuokė“, – paskelbė R. Sikorskis.

Aštriais ir kietais pasisakymais garsėjančio diplomato pokštas socialiniuose tinkluose sulaukė didžiulio populiarumo. Šimtai internautų dalijasi R. Sikorskio kuriozu, o ministro apsilankymo pas psichiatrą istorija jau mirga pagrindinių kaimyninės šalies naujienų portalų antraštėse.

Dabar R. Sikorskis laido pokštus. Tačiau dar visai neseniai juokai buvo labai menki. Leidiniui „Wprost“ paviešinus restorane slapta įrašytus R. Sikorskio ir kitų įtakingų Lenkijos politikų pokalbius, smarkiai sudrebėjo visa Donaldo Tusko vyriausybė, sumenko ir užsienio reikalų ministro galimybės siekti ES diplomatijos vadovo posto. Vis dėlto skandalas pamažu aprimo, o R. Sikorskis oficialiai tapo pretendentu vadovauti ES užsienio politikai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi