Naujienų srautas

Veidai2012.09.28 13:20

Ban Ki-Moonas užkibo ant Kanados komikų meškerės

ELTA 2012.09.28 13:20

JT generalinis sekretorius Ban Ki-Moonas tapo telefoninio pokšto „auka“ praneša „Reuters“. Politikas užkibo ant kanadiečių komikų dueto meškerės – jie paskambino Banas Ki-Munui Kanados premjero Stepheno Harperio vardu ir kalbėjosi su juo apie penkias minutes.  

JT generalinis sekretorius Ban Ki-Moonas tapo telefoninio pokšto „auka“ praneša „Reuters“. Politikas užkibo ant kanadiečių komikų dueto meškerės – jie paskambino Ban Ki-Moonui Kanados premjero Stepheno Harperio vardu ir kalbėjosi su juo apie penkias minutes.

Pokalbio metu St. Harperiu dėjęsis komikas atsiprašė Ban Ki-Moono už tai, kad negalės apsilankyti šią savaitę Niujorke vykstančios JT Generalinės Asamblejos sesijoje, nes yra pernelyg užsiėmęs savo šukuosena, kurią mėgina sutvirtinti superklijais. Jis taip pat paprašė JT generalinį sekretorių paraginti NHL komisarą Gary Bruce`ą Bettmaną sudaryti Kvebeko ledo ritulio komandą.

Oficialus Ban Ki-Moono atstovas pripažino pokšto faktą ir pareiškė, kad JT generalinis sekretorius pažiūrėjo į jį su humoru. Kartu jis pažymėjo, jog tokie pokštai atima brangų laiką iš labai užsiėmusio Ban Ki-Moono.

Pasak vieno iš komikų, Marco-Antoine Audette`o, prisiskambinti Ban Ki-Moonui pavyko gana greitai, ir tai jį nustebino. „Mes manėme, kad tam prireiks kelių dienų“, – cituoja M. A. Audette`ą agentūra „The Associated Press“.

M. A. Audette`as ir Sebastienas Trudelis sudaro komikų duetą „Keršytojai su kaukėmis“ („Les Justiciers Masques“). Jie garsėja savo telefoniniais pokštais. Ant jų meškerės yra užkibę Nicolasą Sarkozy, Jacquesą Chiracą, Billą Gatesą ir kiti žinomi žmonės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą