Veidai

2015.09.08 13:45

Brazilijoje vyras sūnui davė Zidane`o Thierry Henry Barthezo vardą

BNS2015.09.08 13:45

Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti.

Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti.

Visas jo vardas – Zinedine`as Yazidas Zidane`as Thierry Henry Barthezas Ericas Felipe Silva Santosas.

Berniukas, kuris dažniausiai vadinamas tiesiog Zidane`u, be vargo ištaria savo pirmuosius tris vardu, bet po to užstringa.

„Dar jų nežinau. Taip ir neišmokau jų“, – Zidane`as sakė naujienų portalui G1.

Nors Prancūzija įveikė Braziliją per 2006 metų pasaulio futbolo čempionatą, berniuko tėvas sakė nusprendęs pagerbti tris tos komandos žvaigždes: Fabieną Barthezą, Zinedine`ą Yazidą Zidane`ą ir Thierry Henry.

Vardas Ericas susijęs su prancūzų puolėju ir Mančesterio „United“ klubo legenda Ericu Cantona, tuo tarpu Felipe – su Brazilijos rinktinės treneriu Luizu Felipe Scolari.

Silva Santos – šeimos, gyvenančios šiaurės rytinės Alagoaso valstijos sostinės Masejo priemiestyje, pavardė. Berniuko tėvas ant savo namų yra iškėlęs Brazilijos ir Prancūzijos vėliavas.

Zidane`o tėvas Petrucio Santosas sakė susižavėjęs Prancūzija, kai prieš kelerius metus aplankė savo dvi dukras, gyvenančias toje Europos šalyje.

„Mane papirko Prancūzijos žmonių draugiškumas, ir nusprendžiau išmokti (prancūzų) kalbą, kad neapsijuokčiau kalbėdamas, kai vėl ten apsilankysiu“, – sakė šis krautuvininkas.

Tačiau kai Zidane`as buvo paklaustas, ar jam patinka jo vardas, berniukas atsakė: „Ne. Man patiktų, jeigu būčiau pavadintas Luizu Gustavo“ – Brazilijos komandos saugo vardu.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.