Veidai

2012.09.18 09:43

Skalikui suėdus 300 dolerių, kupiūras teko rinkti iš gabalėlių

LRT.lt2012.09.18 09:43

Šeimai, gyvenančiai Floridoje, pavyko susigrąžinti jų augintinio suėstus 300 dolerių – sutuoktiniai surinko kupiūrų gabalėlius, juos išplovė ir sulipdė.  

Šeimai, gyvenančiai Floridoje, pavyko susigrąžinti jų augintinio suėstus 300 dolerių – sutuoktiniai surinko kupiūrų gabalėlius, juos išplovė ir sulipdė.

Corey ir Hope O'Kelley pasakojo, kad, kol šie ramiai miegojo, jų dešimtmetis skalikų veislės šuo Arnie sušveitė beveik visą 300 dolerių ryšulėlį. Šeimininkų įsitikinimu, vienintelis būdas susigrąžinti prarastus pinigus buvo surinkti jų kupiūrų gabalėlius iš nedorėlio ekskrementų, rašo upi.com.

Pora ėmėsi ilgų pasivaikščiojimų startegijos – šunelis buvo vedžiojamas dažniau ir ilgiau nei įprasta. Šeimininkai tuo tarpu narsiai rinko jo paliktas „krūveles“, kuriose slypėjo sudėtinės turto dalys.

Hope O'Kelley tikina nudžiugusi, kad nemažą dalį pinigėlių skutų šuo išvėmė. Jos tėvo žmona ir įseserė taip pat pasiryžo padėti sudėlioti kupiūras, tačiau tik po to, kai šių detalės bus išplautos.

Dėliojimo procesas, „gurkšnojant vyną“, truko pusantros valandos ir buvo visai smagus, tikino šeimyna.

Vyras ir žmona džiaugiasi, kad ši kuriozinė istorija baigėsi laimingai: bankas sutiko pakeisti sulipdytas iš gabalėlių kupiūras, mat padirbėta buvo išties neblogai – buvo įmanoma įskaityti net serijinius kupiūrų numerius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.