Veidai

2012.09.17 14:14

Paruoštas scenarijus, kaip reikėtų kovoti su zombiais

LRT.lt2012.09.17 14:14

Ar gali ateityje žmones ištikti tokia krizė, kai dėl virusų, veikiančių žmonių smegenis, jie gali tapti žiaurūs kaip zombiai?

Ar gali ateityje žmones ištikti tokia krizė, kai dėl virusų, veikiančių žmonių smegenis, jie gali tapti žiaurūs kaip zombiai?

Toks scenarijus, kai Amerikos vyriausybei tektų susigrumti su zombiais, patraukė apsaugos kompanijos „HALO Corp“ prezidento Brado Bakerio dėmesį. Jis sukūrė tokį veiksmų planą, kuris padėtų gelbėtojams susidoroti su ekstremaliomis medicininėmis situacijomis, kurių metu žmonės gali tapti „pamišę ir žiaurūs“.

Kitą mėnesį jo vadovaujamas skyrius įtrauks kovą su zombiais į nelaimių ir krizių sąrašą ir jį pristatys kasmetiniame Antiterorizmo susitikime  (Counter-Terrorism Summit) San Diege – penkias dienas trunkančiame renginyje, kur vyksta paskaitos ir mokymai, skirti pateikti informaciją, kaip elgtis ekstremalių situacijų metu. Renginys sutraukia daugiau negu 1000 kariuomenės narių, teisininkų, medicinos ekspertų, vyriausybės darbuotojų, rašo militarytimes.com.

HALO nariai renginio metu planuoja pristatyti scenarijų, pavadintą „Zombių apokalipsė“. Dirbtiniai zombiai bus naudojami tam, kad pademonstruotų, jog Amerika turi būti pasiruošusi bet kokiam pavojui – net žmogaus smegenis naikinančiam ir juos zombiais paverčiančiam virusui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt