Veidai

2012.09.07 11:11

Motina išskuto numerius ant savo 4 identiškų vaikų galvų

LRT.lt 2012.09.07 11:11

Mama išskuto numerius ant savo identiško ketverto berniukų galvyčių tam, kad juos būtų lengviau atskirti, rašo orange.co.uk.

Mama išskuto numerius ant savo identiško ketverto berniukų galvyčių tam, kad juos būtų lengviau atskirti, rašo orange.co.uk.Motina ant kaip du vandens lašai panašių berniukų galvų išskuto numerius. Ji padarė tai tam, kad juos galėtų atskirti mokyklos mokytojai ir klasės draugai.

Berniukų motina Tan Chaoyun iš Kinijos Šenzeno provincijos nutarė išskusti savo šešiamečiams vaikams ant galvų po vieną numerį nuo 1 iki 4.

Šio drastiško žingsnio ji nutarė imtis tada,  kai jos berniukai pradėjo lankyti pradinę mokyklą, ir ji pabijojo, kad mokytojai gali jų neatskirti.

„Mano sūnūs man yra tokie panašūs vienas į kitą“, – žurnalistams pasakojo Tan. Ji sakosi berniukus atskirianti tik iš jų skirtingų akių vokų formos.

„Iki 18 mėnesių amžiaus aš juos atskirdavau tik iš skirtingų kulkšnių formų. Berniukų tėvas vis dar kartais negali atsakyti, kuris berniukas yra kuris. Kartais jis už kažką nubaudžia sūnų, pažymėtą antruoju numeriu, kai iš tikrųjų nusikalto trečiasis“, – nuogąstauja daugiavaikė motina.