Veidai

2015.09.08 13:45

Meksikoje mirė buvęs sunkiausias pasaulyje žmogus

BNS2015.09.08 13:45

Meksikietis, vienu metu svėręs 597 kilogramus ir tada buvęs sunkiausias pasaulyje žmogus, mirė būdamas 48 metų, pirmadienį pranešė medikai.

Meksikietis, vienu metu svėręs 597 kilogramus ir tada buvęs sunkiausias pasaulyje žmogus, mirė būdamas 48 metų, pirmadienį pranešė medikai.

Preliminariuose pranešimuose nurodoma, kad Manuelis Uribe mirė dėl sutrikusio širdies ritmo ir komplikacijų, sukeltų skysčių nepakankamumo kojose, naujienų agentūrai AFP sakė vienas pareigūnas iš šiauriniame Monterėjaus mieste įsikūrusios universitetinės ligoninės.

Po to, kai M. Uribe 2007 metais buvo įrašytas į Guinnesso (Gineso) pasaulio rekordų knygą kaip sunkiausias pasaulyje žmogus, vyras pradėjo laikytis dietos, dėl kurios jo svoris sumažėjo iki 394 kilogramų.

Tačiau gegužės 2-ąją jis buvo išvežtas į ligoninę. Vyrą iš jo namų San Nikolas de los Garsos miestelyje teko iškelti kranu, nes jis negalėjo vaikščioti.

M. Uribe vedė 2008 metais – į santuokos ceremoniją jį taip pat teko gabenti kranu. Viena JAV televizija buvo įsigijusi tos ceremonijos transliavimo teises.

Meksika kovoja su nutukimo epidemija: šioje šalyje 71 proc. suaugusiųjų ir trečdalis vaikų sveria per daug arba yra nutukę.

Dėl kontraversiško didžiausių nutukėlių šalies titulo Meksika varžosi su Jungtinėmis Valstijomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.