Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Liūtukę traukinyje vežusi rusė sakė gabenanti naminę katę

BNS 2015.09.08 13:45

Rusijos pareigūnai ketvirtadienį apklausė rusę, kuri traukinio miegamajame vagone neteisėtai gabeno 50 kg sveriančią liūto jauniklę, tvirtindama, kad tai yra jos katė.

Rusijos pareigūnai ketvirtadienį apklausė rusę, kuri traukinio miegamajame vagone neteisėtai gabeno 50 kg sveriančią liūto jauniklę, tvirtindama, kad tai yra jos katė.

Didžioji katė į už 1400 kilometrų į rytus nuo Maskvos esantį Jekaterinburgą važiavusiame traukinyje buvo demaskuota ketvirtadienio rytą, kai agresyviai sureagavo į vieną keleivį, pranešė policija.

„Iš pradžių liūtukė buvo narve, bet vėliau greta jos buvusi moteris kažkodėl ją išleido“, – sakė policijos atstovė naujienų agentūrai „Interfax“.

„Kai gyvūnas, kuris buvo gabenamas be antsnukio, pradėjo šėlti, moteris nesugebėjo jo suvaldyti. Ji uždarė liūtukę savo kupė ir paprašė traukinio palydovų pagalbos“, – paaiškino atstovė.

Pasak policijos, moteris buvo apklausta, siekiant išsiaiškinti, kaip „ji galėjo gabenti 50 kg svorio devynių mėnesių liūto jauniklį, kuris kelionės dokumentuose buvo užregistruota kaip naminė katė“.

Deja, vėliau Uralo žiniasklaida pranešė, kad minėtoji liūtė, kuriai buvo suleista migdomųjų, nugaišo. Veterinarai tiria šį įvykį.

„Gyvūnui teko suleisti migdomųjų, kad būtų galima ją paimti iš traukinio, – aiškino Sverdlovsko srities VRM valdybos atstovas spaudai Valerijus Gorelikas. – Liūtė buvo perkelta į dėžę su skyle. Po kurio laiko specialistai patikrino jos būklę ir rado ją uždususią. Matyt, skylė užsikimšo šiaudais, ir jai pritrūko deguonies“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi