Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Amerikoje „stebuklingas kūdikis“ liko gyvas iškritęs iš 11-o aukšto

BNS 2015.09.08 13:45

Mineapolyje Minesotos valstijoje metų ir trijų mėnesių amžiaus berniukas liko gyvas iškritęs iš šeimos buto 11-ajame aukšte balkono, trečiadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Mineapolyje Minesotos valstijoje metų ir trijų mėnesių amžiaus berniukas liko gyvas iškritęs iš šeimos buto 11-ajame aukšte balkono, trečiadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Musa Dayibas buvo pramintas „stebuklingu kūdikiu“, nes išvengė mirties, nors susilaužė rankas, kojas, stuburą ir šonkaulius, patyrė smegenų sukrėtimą ir kvėpuoja padedamas aparato. Jo būklė yra kritinė, bet stabili, tikimasi, kad jis išgyvens.

Atrodo, kad berniuką išgelbėjo minkšta, mulčiuota vieta, kurioje jis nukrito.

„Jeigu jūs ir aš nukristume iš taip aukštai, mirtume“, – sakė Tina Slusher iš Henepino apygardos ligoninės pediatrijos intensyviosios slaugos skyriaus, kurią citavo Minesotos laikraštis „Star Tribune“.

„Jis yra kūdikis, o ... jie dažniausiai būna lankstesni, nei būtume jūs ir aš ... Tai tikra Dievo dovana, kad jis ištvėrė, nes tai kritimas iš didžiulio (aukščio)“, – pridūrė ji.

„Star Tribune“ rašė, kad berniukas iš didelės Mineapolyje gyvenančios somaliečių kilmės bendruomenės iš balkono iškrito sekmadienį maždaug 20 val. vietos (pirmadienį 4 val. Lietuvos) laiku.

„Kai žmonės suprato, kad jis liko gyvas, niekas negalėjo tuo patikėti“, – sakė vietos bendruomenės aktyvistas Abdirizakas Bihi, kuris pirmadienį aplankė šeimą ligoninėje.

M. Dayibo motina buvo trumpam išėjusi, o tėvas prižiūrėjo jį ir jo trejų metų seserį. Tėvas buvo nuėjęs kažko paimti iš kito kambario, kai atbėgo duktė ir pasakė, kad broliukas iškrito.

„Tai įvyko mažiau nei per minutę“, – sakė A. Bihi ir pridūrė, kad balkono duris tikriausiai atidarė dukra.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi