Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

„Trakų“ puolėjo pokštas po įvarčio apskriejo pasaulį

Po išlyginamojo įvarčio į Vilniaus „Žalgirio“ vartus 86-ąją minutę (1:1), „Trakų“ puolėjas Dzmitrijus Koubas išlėkė į tribūną, atsisėdo ant pirmos pasitaikiusios LFF stadiono kėdės ir it sirgalius susidėjęs koją ant kojos delnais pliauškino žiūrėdamas į aikštę.

Po išlyginamojo įvarčio į Vilniaus „Žalgirio“ vartus 86-ąją minutę (1:1), „Trakų“ puolėjas Dzmitrijus Koubas išlėkė į tribūną, atsisėdo ant pirmos pasitaikiusios LFF stadiono kėdės ir it sirgalius susidėjęs koją ant kojos delnais pliauškino žiūrėdamas į aikštę.

Įvarčio paminėjimo ritualas prajuokino ne tik LFF stadiono žiūrovus, bet ir visą futbolo pasaulį.

D. Koubas įnešė naujovių į pasaulio pokštininkų tribūną. Panašu, kad praeityje analogiškų gestų dar nėra buvę, todėl „Trakų“ legionieriaus įvarčio vaizdo įrašas greitai apskriejo pasaulio žiniasklaidą.

Kaip linksmai D. Koubas švenčią savo įvartį, rašoma mažų mažiausiai JAV, Didžiosios Britanijos, Turkijos, Belgijos, Lenkijos, Balkanų šalių internetiniuose portaluose.

„Šliuožti ant kelių? Nusiplėšti marškinėlius? Verstis kūliais? Na, vienas žaidėjas Lietuvoje turi geresnį sprendimą. Tai vienas geriausių įvarčio šventimų“, – linksminosi metro.co.uk.

„Pastaraisiais metais matėme daugybę nuostabių įvarčio šventimų. Bet dar nebuvome regėję tokio kūrybingo, drąsaus ir kokybiško pokšto. Bravo, pone Koubai“, – futbolininkui plojo tas pats metro.co.uk.

Už pokštą buvo nukentėjęs

„Mane pralinksmino tai, kad buvo pasiektas įvartis, o tų linksmų šventimų pasaulyje šiais laikais gali prisižiūrėti į valias“, – portalui lrytas.lt auklėtinio veiksmus komentavo „Trakų“ treneris Edgaras Jankauskas.

D. Koubas sužavėjo pasaulį, bet ne trenerį. Pasirodo, tą paaiškina svari priežastis.

Praėjusiose A lygos rungtynėse su Gargždų „Banga“ D. Koubas taip pat pasižymėjo įvarčiu ir norėjo, kad žiūrovai jį gerai įsidėmėtų.

Įmušęs į vartus futbolininkas nubėgo prie aikštės kampo, nusivilko marškinėlius ir pakabino juos ant kampinio gairelės. Teisėjas pokštą įvertino geltona kortele. Nusivilkti marškinėlius po įvarčio futbole paprasčiausiai draudžiama.

„Svarbiausia, kad šį kartą Vilniuje jis negavo visiškai nereikalingos kortelės“, – sakė E. Jankauskas.

E. Jankauskas davė velnių

Po rungtynių priėjęs prie auklėtinio E. Jankauskas perspėjo D. Koubą.

„Pasakiau, kad jam pasisekė, jog negavo kortelės. Jei kiekvienas įvartis bus lydimas kortele už šventimą, kas ketverias rungtynes jam teks ilsėtis (po keturių geltonųjų kortelių žaidėjui draudžiama rungtyniauti kitame mače. – Red.), – šyptelėjo E. Jankauskas, bet netrukus linksmai pridūrė: – Tiesa, nebūčiau prieš, jei taip nutiktų, nes reikštų, kad futbolininkas muša įvarčius kiekvieną mačą.“

Vis dėlto E. Jankauskas pabrėžia, kad nėra panašių linksmybių stadione gerbėjas.

„Šiaip nemėgstu tokių iš anksto paruoštų šventimų, – portalui lrytas.lt pripažino E. Jankauskas. – Pasiekus įvartį yra tos kelios sekundės, kai esi pilnas emocijų ir reikia jas kur nors išlieti. Bet čia ir yra žmogaus savitvarda. Tai – dalis futbolininko darbo.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą