Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

M. Lewinsky nutraukė 10 metų trukusią tylą

ELTA 2015.09.08 13:45

Buvusi JAV prezidento Billo Clintono meilužė Monica Lewinsky savo straipsnyje žurnalui „Vanity Fair“ papasakojo, kaip ji praleido pastaruosius 10 metų.

Buvusi JAV prezidento Billo Clintono meilužė Monica Lewinsky savo straipsnyje žurnalui „Vanity Fair“ papasakojo, kaip ji praleido pastaruosius 10 metų.

M. Lewinsky ir B. Clintono romanas prasidėjo 1996 metais, kai ji dirbo stažuotoja Baltuosiuose rūmuose. Šios istorijos paviešinimas žiniasklaidoje sukėlė Jungtinėse Valstijose didelį visuomeninį ir politinį skandalą, kuris vos nesibaigė prezidento apkalta.

M. Lewinsky, kuriai dabar 40 metų, žurnalui papasakojo, kad ji ir B. Clintonas užmezgė ryšius abipusiu sutikimu ir kad ji labai gailisi dėl to, kas įvyko. „Aš buvau tokia tyli šiuos dešimt metų, jog ėmė sklisti gandai, kad Clintonai man sumokėjo kompensaciją. Noriu jus patikinti, kad tai labai toli nuo tiesos“, – teigė moteris, kuri pastarąjį dešimtmetį beveik nebendravo su žiniasklaida.

Ji taip pat papasakojo, kaip ieškojo darbo. „Aš atsisakiau pasiūlymų, kurie man žadėjo 10 milijonų dolerių, nes jaučiau, kad tai būtų neteisinga“, – rašo M. Lewinsky. Darbdaviai jai kėlė sąlygas, kad ji turės dalyvauti masiniuose renginiuose ir bendrauti su žiniasklaida. Pasak M. Lewinsky, ji griežtai atsisakydavo tokių sandėrių.

Buvusi Baltųjų rūmų stažuotoja teigia, kad dėl skandalo jautėsi viešai pažeminta ir kelis kartus norėjo nusižudyti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi