Naujienų srautas

Veidai2012.08.29 18:26

Britų armija širsta: nuogi kariai remia princą Harry

LRT.lt 2012.08.29 18:26

Britų kariuomenės vadovybės pyktį užsitraukė dešimtys apsinuoginusių karių ir jų žmonų, kurie rizikuoja atiduodami pagarbą princui Harry, kuris nuogas išdykavo su moterimi per vakarėlį Las Vegase.

Britų kariuomenės vadovybės pyktį užsitraukė dešimtys apsinuoginusių karių ir jų žmonų, kurie rizikuoja atiduodami pagarbą princui Harry, kuris nuogas išdykavo su moterimi per vakarėlį Las Vegase.

Nuogai išsirengę britų kariškiai remia princą Harry publikuodami socialiniame tinkle „Facebook“ savo nuotraukas. Prie kariškių netruko prisidėti jų žmonos bei draugės. Kariškiai  fotografuojasi su savo išaugtinėmis karinėmis uniformomis. Jie ragina jais pasekti ir kitų šalių kariškius.

Jau dabar yra apie 13 tūkst. prisijungusiųjų prie šios grupės vartotojų „Facebook‘e“.  Kariškių sukurta grupė pavadinta „Support Prince Harry With A Naked Salute“ (liet. – „atiduokime apnuogintą pagarbą princui Harry“). 

Keletas šios grupės vartotojų pareiškė, kad bijo apsinuoginti prieš fotokamerą, tačiau  pažadėjo išsiųsti žinutę atiduodami pagarbą princui Harry.

Princas turėtų gauti papeikimą, kai po kelių savaičių grįš į Karinių oro pajėgų misijos, kur jis eina armijos sraigtasparnio piloto pareigas, primena „The Daily Telegrapgh“.

Kaip rašo britų dienraštis, vargu ar nedrausmingi ir šmaikštūs kariai bus nubausti, tačiau aukščiausieji kariuomenės vadai jų poelgiu tikrai nesižavi. 

Šaltinis dienraščiui „Daily Mail“ sakė: „kiekvienas mato juokingąją šio reikalo pusę, bet yra žmonių, tarnaujančių aukščiausioje armijos grandyje, kurie nemano, kad taip daryti yra „tikslinga“. Jie galvos, ar tikrai mums, kariškiams, dera pasirodyti tokioje profesinėje šviesoje?“. 

Vienoje nuotraukų – kariškio žmona vardu Lynne Hayward. Nuotraukoje ji saliutuoja ant galvos užsidėjusi savo  vyro karišką kepurę, ant nuogos krūtinės segėdama  karišką  diržą. Taip pat ji dėvi juodos spalvos kelnaites ir avi aukštakulnius.

Internete L. Haywardas atvirauja: „Tai padaryti man iš tiesų buvo sunku, nes turiu 4 vaikus ir šiek tiek baiminuosi dėl to, kaip atrodo mano kūnas. Bet aš tai padariau – atiduodu pagarbą princui Harry“.

„Facebook`o“ grupės įkūrėjas, buvęs husaras, Jordanas Wylie`is stebisi: „ Tai buvo neįtikėtina. Harry buvo kritikuojamas dėl jo maivymosi Las Vegase, nes jis yra tik vienas iš vaikinų. Nors jis karališkos kilmės, bet jis taip pat yra darbštus „Apache“ sraigtasparnio pilotas, ir jis tik norėjo iškrėsti  ką nors juokingo“, – samprotauja jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi