Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

V. Matačiūnaitės daina susidomėjo per 40 Europos radijo stočių

lrytas.lt 2015.09.08 13:45

Iki Vilijos Matačiūnaitės pasirodymo didžiosios „Eurovizijos“ scenoje liko vos mėnuo. Darbų iki tol, ne paslaptis, nors vežimu vežk – nuo „eurovizinio“ įvaizdžio kūrimo iki kelionių į tarptautinius koncertus ir šalies garsinimo užsienio žiniasklaidos kanaluose.

Iki Vilijos Matačiūnaitės pasirodymo didžiosios „Eurovizijos“ scenoje liko vos mėnuo. Darbų iki tol, ne paslaptis, nors vežimu vežk – nuo „eurovizinio“ įvaizdžio kūrimo iki kelionių į tarptautinius koncertus ir šalies garsinimo užsienio žiniasklaidos kanaluose.

Atlikėjai pristačius savo dainos „Attention“ radijo versiją ją priėmė ir per 40 Europos radijo stočių. Jų tarpe: populiarus „Eurovizijos“ dainų transliuotojas „ESC radio“, Švedijos, Norvegijos, Airijos, Islandijos, Gruzijos, Olandijos, Prancūzijos, Portugalijos, Rusijos radijo stotys ir, žinoma, Didžiosios Britanijos „BBC Radio 1“ stotis.

„Vilijos dainą pristatyti užsienio radijo stotims reikia dėl pačios paprasčiausios priežasties – žinomumo. Lietuvoje atlikėją, nėra abejonės, žino daugelis, tačiau lietuviai didžiojoje „Eurovizijoje“ balsuoti negali. Tad išplatinę dainą užsienio radijo stotims, turim didesnį šansą užkariauti emigravusių tautiečių ir kitų šalių piliečių širdis“, – sakė asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla. V. Matačiūnaitės daina „Attention“ jau kelias savaites sukasi ir Lietuvos radijo stočių eteryje.

Savaitės pradžioje V. Matačiūnaitė su savo komanda grįžo iš Amsterdamo. Ten šeštadienį vyko jau tradicija tapęs ir šeštus metus iš eilės rengiamas koncertas „Eurovision in Concert“. Ne paslaptis, kad V. Matačiūnaitė Olandijos sostinėje ne tik scenoje atliko savo dainą, bet ir išdalino ne vieną dešimtį interviu, didžiausiems užsienio TV, radijo kanalams ir naujienų portalams.

Sekmadienį, laisvos dienos metu, V. Matačiūnaitė pasivaikščiojo kanalais apipintomis Amsterdamo senamiesčio gatvėmis. Aplankė legendinį Raudonųjų žibintų kvartalą bei Olandiško alaus „Heineken“ muziejų.

Šiuo metu Lietuvos atstovė ruošia ir savo dainų albumą. Tai bus tik antrasis dainininkės muzikinis albumas (pirmasis „Mylėk“ pasirodė 2007-aisiais). Jame, skirtingai nei pirmame jos albume, skambės tik autorinės Vilijos dainos.

Kitas svarbus darbas laukiantis V. Matačiūnaitės ir jos komandos – „Eurovizijos“ scenai skirtas jos ir visų scenoje pasirodysiančių artistų įvaizdis. Koks jis, kaip visuomet, pamatysite tik gegužės 8-ąją, per LRT televiziją stebėdami antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį, kuriame ir pasirodys V. Matačiūnaitė.

V. Matačiūnaitės pasirodymas Amsterdame:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi