Veidai

2015.09.08 13:45

Kačių mylėtojai plūsta į pirmąją Londone kačių kavinę

BNS 2015.09.08 13:45

Viena nauja Londono kavinė savo lankytojams siūlo kačių draugiją ir streso kamuojami miestiečiai į ją tiesiog plūsta.

Viena nauja Londono kavinė savo lankytojams siūlo kačių draugiją ir streso kamuojami miestiečiai į ją tiesiog plūsta.

„Žmonės tikrai nori laikyti augintinius, o mažyčiuose butuose to daryti negali“, – sakė kavinės savininkė Lauren Pears, kuri „Lady Dinah's Cat Emporium“ atidarė praėjusį mėnesį, į rytus nuo miesto finansinio rajono.

„Londone nėra daug vietų, kur galėtum tiesiog susirangyti su knyga ir atsipalaiduoti su viena ar dviem katėmis ant kelių, – penktadienį sakė ji. – Manau, kad čia ir slypi mūsų sėkmė“.

Kačių kavinės atsirado prieš 10 metų Japonijos miestuose, kuriuose daug žmonių gyvena vieni ankštuose butuose daugiaaukščiuose, kur draudžiama laikyti augintinius. Draugystė su katėmis tapo populiaria terapija vienišiems ar nerimo varginamiems darbuotojams.

„Suprantu, kaip tai gali padėti tam, kam trūksta draugijos, – sakė klientė Sara Lewis, glostydama jai ant kelių tupinčią katę. – Tai geriausia visų laikų idėja“.

Jauki angliška arbatinė, kuri buvo pavadinta pagal Alisos katę iš „Alisos Stebuklų šalyje“, iš lankytojų ima po penkis svarus už dvi valandas kačių draugijoje. Už kavą ir popiečio arbatą, sumuštinius, pyragaičius ir sklindžius reikia mokėti atskirai.

„Lady Dinah's“ buvo atidaryta kovo 1 dieną ir visos vietos joje jau rezervuotos iki birželio pabaigos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.