Veidai

2014.04.04 11:36

Buvęs JAV prezidentas G. Bushas nutapė pasaulio lyderių portretus

BNS2014.04.04 11:36

Buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas viliasi, kad pasaulio lyderiams patiks jo nutapyti jų portretai, kurių paroda šį savaitgalį atidaroma Teksase.

Buvęs JAV prezidentas George'as W.Bushas viliasi, kad pasaulio lyderiams patiks jo nutapyti jų portretai, kurių paroda šį savaitgalį atidaroma Teksase.

Du tuzinai drobių yra svarbi parodos „Lyderystės menas: prezidento asmeninė diplomatija“ dalis. Paroda atspindi santykius su pasaulio lyderiais, kuriuos G. W. Bushas užmezgė savo prezidentavimo metais.

„Galvoju, kad jų reakcija bus (tokia): „Oho, George'as Bushas yra dailininkas!“, – pajuokavo G. W. Bushas interviu savo dukteriai, žurnalistei Jennai Bush Hager. Interviu penktadienį turi būti parodytas televizijos NBC laidoje „Today“.

Jis pridūrė: „Viliuosi, kad jie vertins tai pagal dvasią, su kuria jie buvo nutapyti, o tai buvo draugystės dvasia ir tai, kad aš žavėjausi jais kaip lyderiais ir norėjau pabandyti, kalbant apie parodymą žmonėms, ką aš apie juos manau“.

Nė vienas tų portretų anksčiau viešai nebuvo rodomas ir jų, tiesą sakant, dar nematė nė patys buvusio JAV prezidento partneriai.

„Esu tikras, jog išgirdę, kad aš juos tapiau, ... jie pasakys: „Nekantrauju pamatyti tą žmogeliuką, kurį jis iš manęs padarė“, – sakė 67 metų G. W. Bushas, kuris tapybos ėmėsi 2009 metų sausį palikęs Baltuosius rūmus.

George'o W.Busho prezidentinė biblioteka ir muziejus, įsikūrę Pietų metodistų universiteto miestelyje Dalase, pranešė, kad paroda veiks iki birželio 3-iosios.

„Today“ ketvirtadienį parodė interviu ištrauką ir paskelbė jį savo interneto puslapyje www.today.com.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt