Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Paskelbta oficiali britų princo George`o ir jo tėvų nuotrauka

ELTA 2015.09.08 13:45

Britų karališkieji rūmai paskelbė oficialią mažojo princo George`o ir jo tėvų – princo Williamo ir jo žmonos Kembridžo hercogienės Kate nuotrauką. Apie tai informuoja BBC.

Britų karališkieji rūmai paskelbė oficialią mažojo princo George`o ir jo tėvų – princo Williamo ir jo žmonos Kembridžo hercogienės Kate nuotrauką. Apie tai informuoja BBC.

Nuotraukoje aštuonių mėnesių mažasis princas George`as savo motinos glėbyje, o princas Williamas laiko šeimos šunį Lupo.

Paskelbtą nuotrauką darė Jasonas Bellas, daręs ir oficialią britų princo George`o krikštynų nuotrauką. J. Bellas yra fotografavęs tokias garsenybes, kaip Paulas McCartney, Scarlett Johansson ar Davidas Beckhamas.

Nuotraukoje jaunoji karališkoji šeima žvelgia per atvirą langą savo rezidencijoje, Kensingtono rūmuose.

Jaunoji karališkoji šeima į Naująją Zelandiją planuoja vykti balandžio 7 dieną. Vėliau, balandžio 16 dieną, jie skris į Australiją. Jų trijų savaičių kelionė truks iki balandžio 25 dienos.

Naujojoje oficialiojoje nuotraukoje šviesiaplaukis mažais princas dėvi šviesiai melsvą megztinuką su jo vardu, jo motina vilki kremo spalvos palaidinę, o tėtis – marškinius paraitotomis rankovėmis.

Princas George`as, trečiasis įpėdinis eilėje į sostą, nežiūri tiesiai į kamerą, taip kaip jo tėvai – jis šypsosi šalia jo tupinčiam juodam kokerspanieliui.

Tai pirmoji oficiali princo George`o nuotrauka po krikštynų praėjusių metų spalį darytos krikštynų nuotraukos.

Vizitas į Australiją ir Naująją Zelandiją bus pirmoji oficiali mažojo princo kelionė į užsienį. Ši kelionė primena 1983-uosius metus, kai į Australiją ir Naująją Zelandiją vyko Velso princas ir princesė kartu su savo devynių mėnesių sūnumi Williamu.                             

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi