Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Kokie dar konkurentai laukia „Eurovizijoje"?

LRT.lt 2015.09.08 13:45

Iš 37 „Eurovizijos“ konkurse dalyvausiančių šalių jau 35 pristatė savo kūrinius ir atlikėjus. Skubame supažindinti su dar 11 įvairiaspalvių dainų ir negirdėtų dainininkų. 

Iš 37 „Eurovizijos“ konkurse dalyvausiančių šalių jau 35 pristatė savo kūrinius ir atlikėjus. Skubame supažindinti su dar 11 įvairiaspalvių dainų ir negirdėtų dainininkų.

Vokietijos garbę šių metų „Eurovizijoje“ gins trio „Elaiza“ su daina „Is It Rigt“. Merginų trejetas – tai dainininkė, kūrėja, pianistė Ela, akordeono meistrė Yvonne Grünwald ir kontrabosistė Natalie Plöger. Merginos iš karto pasirodys konkurso finale.

Jau ankščiau išrinktas Armėnijos atstovas Aram mp3 pagaliau pristatė kūrinį, su kuriuo dalyvaus konkurse, – tai daina „Not alone“. Muziką kūriniui parašė pats atlikėjas, o žodžius – jo geriausias draugas Garikas Papoyanas. Atlikėjas sako, jog dainos prasmė – niekada negalima pasiduoti, reikia kovoti dėl meilės. Aram mp3 pasirodys pirmame pusfinalyje. 

Didžioji Britanija į konkursą šiemet siųsti nusprendė atlikėją Molly. Ji atliks dainą „Children Of The Universe“. Molly iš karto pasirodys konkurso finale. 

Norvegijai „Eurovizijoje“ atstovaus atlikėjas Carlas Espenas su daina „Silent Storm“. Dainininkas pasirodys antrame pusfinalyje ir varžysis su Lietuvos atstove. 

Azerbaidžano pasirinkimas – Dilara Kazimova su kūriniu „Start A Fire“. Atlikėja dainuos pirmame pusfinalyje. 

Belgijos vardu konkurse pasirodys atlikėjas Axelis Hirsoux su balade „Mother“. Dainininkas pasirodys pirmame pusfinalyje. 

Portugalijos atrankoje garbė atstovauti savo šaliai teko atlikėjai Susy. Jos daina – „Quero Ser Tua“. Portugalijos pasirodymą matysime pirmame pusfinalyje. 

Cristina Scarlat – Moldovos atstovė „Eurovizjoje“. Ji atliks dainą „Wild soul“. Atlikėja pasirodys pirmame pusfinalyje. 

San Marinui šiemet atstovaus Valentina Monetta  su kūriniu  „Maybe“. Atlikėjai tai jau antras bandymas „Eurovizijoje“, 2002 metais ji taip pat atstovavo savo šaliai. V. Monetta dainuos pirmame pusfinalyje.

Jau kurį laiką žinomi Gruzijos atstovai grupė „The Shin & Mariko“ pristatė savo dainą „Three Minutes To Earth“. Gruzinai bus vieni pirmųjų varžovų Lietuvos atstovei, jie taip pat dainuos antrame pusfinalyje. 

Pagaliau pristatyta ir olandų daina „Calm After The Storm.“ Nyderlandų vardu ją atliks duetas „The Common Linnets“. Jie pasirodys pirmame pusfinalyje.

Anksčiau paaiškėjo MaltosUkrainos, Italijos, Baltarusijos, Albanijos, Šveicarijos, SuomijosIslandijos, Ispanijos, Latvijos, MakedonijosEstijos, Lenkijos, Airijos, Prancūzijos, Graikijos, Juodkalnijos, Danijos, Švedijos, Slovėjinos, Rumunijos, Izraelio ir Vengrijos atstovai bei kūriniai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi