Veidai

2015.09.08 13:45

Rio karnavalas šoka ir dainuoja pagautas „bitlomanijos“

BNS2015.09.08 13:45

Rio karnavalą pirmadienį buvo apėmusi „bitlomanija“ – daugiau kaip 130 tūkst. žmonių šoko ir dainavo pagal didžiausių „ketvertuko“ hitų sambos versijas.

Rio karnavalą pirmadienį buvo apėmusi „bitlomanija“ – daugiau kaip 130 tūkst. žmonių šoko ir dainavo pagal didžiausių „ketvertuko“ hitų sambos versijas.

Gatvės orkestras „Sargento Pimenta“, kurio pavadinimas portugalų kalba reiškia „Seržantą Pipirą“, daugiau kaip tris valandas plėšė klasika tapusias „The Beatles“ dainas – penkių dienų fiestai rengiantis antradienio kulminacijai.

Daugiau kaip 100 muzikantų, tarp jų – visas mušamųjų batalionas, ne tik pasinaudojo maža savo draugų „Johno Lennono “ ir „Yoko Ono“ pagalba.

Minią, kuri buvo susirinkusi visai šalia Rio de Žaneiro Flamengo paplūdimio, jie privertė tiesiog šėlti – pagautą „The Beatles“ ir hipių nostalgijos.

Orkestras, pasirinkęs temą „Įsivaizduok (pasaulio) čempionatą“, kurios pavadinimas taip pat yra duoklė garsiajai J. Lennono baladei „Imagine“, pirmą kartą viešai grojo 2010 metais, vos 5 tūkst. žmonių miniai.

„Bet vėliau susidomėjimas smarkiai išaugo – mes vis turime ieškoti didesnių vietų groti“, – juokavo „Johnas“, kuris tikrame gyvenime yra iliustratorius Danielis Gnattalis.

„Man niekada net nepatikdavo karnavalas“, – sakė jis AFP.

„Tačiau mano sesuo prisidėjo prie šios muzikos grupės, o mama norėjo ją pamatyti. Aš supratau, kad pažįstu daugumą grupės narių, o jie pasakė „ateik“. Tai nuostabu!“ – pasakojo jis.

Legendinis „The Beatles“ albumas „Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band“, kurio parduota daug milijonų egzempliorių, pasirodė dvejais metais anksčiau, nei J. Lennonas vedė Y. Ono.

Tačiau „Sargento Pimenta“ suporavo 28 metų D. Gnattalį su savąja „Yoko“. Ją įkūnijo 30 metų Brazilijoje gimusi aktorė Lian Tai, kurios tėvas yra iš Taivano, o motina – iš Šanchajaus Kinijoje.

„Danielis jau seniai yra mano draugas. Akivaizdu, kad galėjome taip susiderinti“, – sakė ji.

„Man labai patinka „The Beatles“, mano mėgstamiausia yra „All My Loving“, bet taip pat – ir Lennono „Imagine“, – prisipažino ji, „Johnui“ šokinėjant po sceną ir brązginant raudonomis ir baltomis rožėmis papuoštą gitarą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 

Populiariausi