Veidai

2015.09.08 13:45

Susipažinkite: dar 4 varžovai „Eurovizijoje“

LRT.lt2015.09.08 13:45

Artėjant didžiajam „Eurovizijos“ konkursui Kopenhagoje, aiškėja vis daugiau Europos šalių pasirinkimų. Šį kartą pristatome dar 4 kūrinius ir atstovus.

Artėjant didžiajam „Eurovizijos“ konkursui Kopenhagoje, aiškėja vis daugiau Europos šalių pasirinkimų. Šį kartą pristatome dar 4 kūrinius ir atstovus.

Islandų grupė „Pollapönk“ laimėjo nacionalinę atranką su daina „Enga fordóma“ ir gegužės mėnesį atstovaus Islandijai „Eurovizijoje“. Kūrinį „Enga fordóma“ (angl. „No prejudices“) grupė planuoja atlikti tiek islandų, tiek anglų kalbomis. Tačiau šis pasirinkimas dar bus svarstomas, nors grupės narių anglų kalbos dikcija laikoma ne itin gera.

Ispanijos atstove „Eurovizijoje“ bus Ruth Lorenzo su daina „Dancing In The Rain“.
Ne itin žinoma savo šalyje atlikėja dalyvavo britiškajame „X Faktoriuje“ ir pateko į penketuką. Tačiau neįsitvirtinusi D. Britanijos rinkoje, grįžo į tėvynę, pasirašė naują įrašų sutartį ir siekia ne tik Ispanijos, bet ir tarptautinės rinkos.

Makedonija atstovauti šaliai išrinko Tijana Dapčevic. Dainos pasirinkimas paaiškėjo vėliau. Atlikėja į konkursą vykti nusprendė su kūriniu „Tamu Kaj Sto Pripagam“. Anot jos, pasirinkta ritmiškiausia ir energingiausia daina, kuria atlikėja labai tiki.
Angliškas dainos pavadinimas – „ To The Sky“. Daina taip pat turi dvi versijas: makedonų kalba bei anglų, kuri versija skambės didžiojoje scenoje, dar sprendžiama.
Makedonijos atstovė pasirodys antrajame pusfinalyje ir varžysis su Lietuvos atstovu.

Versija anglų kalba:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.