Naujienų srautas

Veidai2015.02.14 17:06

Į norvegų namą įsiveržė meškos ir išgėrė 100 skardinių alaus

LRT.lt 2015.02.14 17:06

Norvegijos kaime Yarfolde į privatų namą įsiveržė 4 rudosios meškos ir išgėrė 100 skardinių alaus, praneša Norvegų laikraštis „The Local“.

Norvegijos kaime Yarfolde į privatų namą įsiveržė 4 rudosios meškos ir išgėrė 100 skardinių alaus, praneša Norvegų laikraštis „The Local“, kurį cituoja lenta.ru.

Leidinio žurnalistams namo savininkas Evenas Borthenas Nilsenas pasakojo, kad tai atsitiko naktį, kai nieko iš namiškių  nebuvo namie.  Lokė į namus įsibrovė su trimis savo jaunikliais. Meškos  išlaužė išorinę namo sieną ir, patekę į vidų, sušlamštė visus namuose esančius saldumynus, įskaitant medų bei šokoladinį kremą. Meškos taip pat išgėrė šimtą skardinių alaus. Be to, pasak E. B. Nilseno, meškos visiškai nusiaubė namus: sulaužė visas lovas, atidarė spinteles ir nurovė ant sienų kabėjusias lentynas.

E. B. Nilseno motina ir senelė,  iš ryto grįžusios namo, iš karto suprato, kas yra šios netvarkos kaltininkės: ant grindų buvo pilna meškų paliktų išmatų ir kojų pėdsakų.

E. B. Nilseno manymu, tai, kad lokio patelė į jo namus įsiveržė kartu su savo jaunikliais, rodo, kad gyvūnai gali dar kartą grįžti į jo namus.

Tai ne pirmas su lokiais susijęs atvejis. 2011 m. rudenį Tenesio valstijoje (JAV) lokys įsiveržė į saldumynų parduotuvę ir suėdė daug įvairių  prekių. Tų pačių metų rudenį meškiukas apsilankė  daržovių  skyriuje parduotuvėje Aliaskoje, o visai neseniai, 2012 m. liepą, į Pensilvanijos prekybos centrą užklydo jauna lokio patelė. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi