Veidai

2015.09.08 13:45

Taivanietis 60 val. atviroje jūroje išgyveno ant karsto dangčio

BNS2015.09.08 13:45

Vienas taivanietis stebuklingai liko gyvas, net 60 valandų plūduriuodamas jūroje ir blaškomas didelių bangų salos rytinėje priekrantėje, nors netgi nemokėjo plaukti, pirmadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Vienas taivanietis stebuklingai liko gyvas, net 60 valandų plūduriuodamas jūroje ir blaškomas didelių bangų salos rytinėje priekrantėje, nors netgi nemokėjo plaukti, pirmadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Netikėtai pakilusios didelės bangos penktadienio rytą nubloškė į jūrą 42 metų Tseng Lien-fą, kai jis gaudė ungurių jauniklius viename paplūdimyje Hualieno apygardoje.

„Sugebėjau atsilaikyti, kai pirmoji banga smogė man į krūtinę, bet mane nuplovė antroji, didesnė banga“, – vyras pasakojo dienraščiui „United Daily News“.

Žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad Tseng Lien-fa sugebėjo pagriebti plūduriuojantį medinio karsto dangtį, kurio laikėsi įsikibęs iki pat sekmadienio paryčių. Kaip tas dangtis atsidūrė jūroje – niekas negalėjo paaiškinti.

„Plūduriavau ant to dangčio ... Visą tą laiką tikėjausi, kas mane gali išgriebti praplaukiantys laivai“, – sakė vyras.

Galiausiai didelės bangos išmetė jį į paplūdimį pietrytinėje Taitungo apygardoje, už 75 kilometrų nuo tos vietos, kur prasidėjo jo kankynė, nurodė žiniasklaida.

Pakrančių sargybos pareigūnai, pasiųsti ieškoti dingusio vyro, rado jį sekmadienį apie vidurdienį, gulintį paplūdimyje.

Gydytojai pranešė, kad Tseng Lien-fa organizmas neteko šiek tiek skysčių ir kad ant jo rankų atsirado opų dėl ilgo mirkimo jūros vandenyje.

„Žinant, kad jis nieko nevalgė ir negėrė, plūduriuodamas jūroje 60 valandų, tačiau išliko sąmoningas, galiu tik pasakyti, jog šis nutikimas buvo stebuklas“, – sakė Hualieno ligoninės gydytojas Chen Tien-su.

Tseng Lien-fa gaudė ungurius, kad prisidurtų prieš atlyginimo, nes jo sužadėtinė ateinantį mėnesį turėtų pagimdyti.

Vyras pažadėjo, kad nuo šiol žvejyba nebeužsiims.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt