Naujienų srautas

Veidai2015.09.08 13:45

Ispanijos vienuolės sutriko praleidusios popiežiaus skambutį

BNS 2015.09.08 13:45

 Ispanijoje grupė vienuolių per Naujuosius metus buvo nustebintos, kai patikrinusios telefono atsakiklį suvokė, jog praleido popiežiaus skambutį; jis paliko žinutę, klausdamas, kodėl niekas neatsiliepia.

 Ispanijoje grupė vienuolių per Naujuosius metus buvo nustebintos, kai patikrinusios telefono atsakiklį suvokė, jog praleido popiežiaus skambutį; jis paliko žinutę, klausdamas, kodėl niekas neatsiliepia.

„Ką gali veikti vienuolės, kad negali atsiliepti telefonu?“ – krizendamas popiežius Pranciškus sako žinutėje, kurią jis paliko Naujųjų metų išvakarėse Lusenos basosioms karmelitėms. Ši žinutė penktadienį buvo transliuojama per Ispanijos radiją.

„Kalba popiežius Pranciškus, – tęsė jis. – Norėjau pasveikinti jus su Naujaisiais metais. Pažiūrėsiu, galbūt su jumis pavyks susisiekti vėliau. Telaimina jus Dievas.“

Vienuolyno vyresnioji sesuo Adriana sakė radijui COPE, kad ji ir keturios kitos vienuolės neišgirdo telefono skambučio, nes dalyvavo vidurdienio maldoje.

Ji sakė, kad popiežius seniai palaiko draugiškus santykius su kai kuriomis šios bendruomenės narėmis, kurios, kaip ir jis pats, yra kilusios iš Argentinos.

Dabar jų vienuolynas įsikūręs darbininkų klasės rajone Lusenos mieste, esančiame netoli Kordobos pietų Ispanijoje.

„Kai pareigos leido man prieiti prie telefono, tiesiog norėjau numirti“, išgirdusi apie praleistą skambutį, pridūrė Adriana.

„Perrašiau žinutę ir perdaviau kitoms vienuolėms. Sakėme sau, kad tiesiog vykdėme savo pareigą melstis. Niekada nebūtume pagalvoję, kad popiežius mus prisimins“, – sakė vienuolyno vyresnioji.

Sutrikusi Adriana paskambino vyskupui ir susisiekė su kitais asmenimis, mėgindama perskambinti atgal į Vatikaną – deja, nesėkmingai. Tačiau Pranciškus vėl paskambino tos dienos vakarą ir galėjo pasikalbėti su vienuolėmis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi