Veidai

2015.09.08 13:45

Mokestį už automobilio statymą Panevėžyje renka Kalėdų senelis

Panevėžyje mokestį iš vairuotojų už automobilio statymą renka Kalėdų senelis. Tad panevėžiečiai, išvydę neįprastą kontrolierių, tiesia pinigus neprašomi.

Panevėžyje mokestį iš vairuotojų už automobilio statymą renka Kalėdų senelis. Tad panevėžiečiai, išvydę neįprastą kontrolierių, tiesia pinigus neprašomi. 

Mokestį miesto centre renkanti darbuotoja moka linksminti vairuotojus ir praeivius. Kasmet prieš šventes moteris pasipuošia kokia nors kauke. Šįkart negavusi ateinančių metų simbolio – arklio – kaukės, apsirengė Kalėdų seneliu.

„Žmonės pikti, o kai taip apsirengi, pakeli nuotaiką. Visiems yra gražu, visi moka, nekolioja“, – sako UAB „Panevėžio gatvės“ darbuotoja Marytė Adomėnienė.

Du litus už automobilio stovėjimą mokantys vairuotojai, išvydę neįprastą kontrolierę, tiesia pinigus neprašomi.

„Labai smagu, ne tas žodis – ateina Kalėdų senelis. Galėtų nemokai leisti pastovėti“, – sako kalbintas vaikinas.

„Aš labai džiaugiuosi, ne pirmi metai tą matau“, – teigia kita vairuotoja.

M. Adomėnienei darbas labai patinka. Visuomet geros nuotaikos moteris nesupyksta, kai vairuotojai išsisukinėja nuo mokesčio. Ir neretai dar padeda pastatyti automobilį.

Pavasarį Panevėžyje darbuotojas pakeis mokėjimo automatai. Moteris sako nebijanti likti be darbo, o dabar, prieš šventes, apie tai net nenorinti galvoti.