Veidai

2014.01.28 22:16

Neringa Šiaudikytė: „Ką, jei jau pupytė – dalyvauti „Eurovizijoje“ negaliu?“

2014.01.28 22:16

LRT eteryje dar neprasidėjus nacionalinėms „Eurovizijos“ atrankoms, jau kunkuliuoja aistros. Ypač dėl to, kad jubiliejiniais, 20-aisiais Lietuvos dalyvavimo „Eurovizijoje“ metais scenoje varžysis tik gerai žinomi vardai, tarp jų – antrą kartą nacionalinėje atrankoje dalyvaujanti Neringa Šiaudikytė.

LRT eteryje dar neprasidėjus nacionalinėms „Eurovizijos“ atrankoms, jau kunkuliuoja aistros. Ypač dėl to, kad jubiliejiniais, 20-aisiais Lietuvos dalyvavimo „Eurovizijoje“ metais scenoje varžysis tik gerai žinomi vardai, tarp jų – antrą kartą nacionalinėje atrankoje dalyvaujanti Neringa Šiaudikytė. Įspūdinga mergina tikina, kad šiai atrankai ji yra kur kas labiau pasiruošusi nei pernai.

„Negaliu pasakyti, kad pribrendau dalyvauti „Eurovizijoje“.  Visi čia dalyvaujantys turi svajonę kada nors laimėti ne tik Lietuvos, bet ir pasauliniu mastu. Aš taip pat noriu dainuoti šimtatūkstantinei miniai, pasižiūrėti į tarptautinio dainų konkurso lygį, pasisukti jo virtuvėje“, – sako N. Šiaudikytė.

Dainininkė tikina, kad vieno recepto, kaip užkariauti melomanų širdis ir pavergti visą Europą tiesiog nėra. Tad šiai muzikinei avantiūrai pasiryžtantis Lietuvos atlikėjas turi būti absoliučiai visapusiškas.

„Niekada nežinai, kas tais metais patrauks klausytojų ausį. Žinoma, svarbiausi aspektai – daina, charizma, balsas ir pasirodymo kokybė. Aš juos, manau, turiu ir tikiu, kad galėčiau užkariauti tarptautinę sceną“, – sako atlikėja.

Gruodžio 14-ąją, įžanginės „Eurovizijos“ vakarą, LRT eteryje skambės visos per 20 metų tarptautiniame konkurse dalyvavusios Lietuvos dainos. Neringa šiam ypatingam šventiniam paradui ruošiasi atlikti Evelinos Sašenko dainą „C'est ma vie“.  Žurnalistams susidomėjus, kodėl gi dainininkė nepasekė merginų grupės „Pop Ladies“ pavyzdžiu ir nedalyvauja kartu su grupe „Naujos pupytės“, dainininkė patikino, kad kolegėms pasiruošimas užimtų daug laiko.

„Ką, jei jau „pupytė“ – dalyvauti „Eurovizijoje“ negaliu? – juokiasi dainininkė. – Profesionalus pasiruošimas kainuoja ne tik didelius pinigus, bet ir daug labai brangaus laiko. Mano kolegės neturi tiek daug laiko. Nors neturiu jo ir aš, vis tiek pasiryžau išmėginti savo jėgas.“

Įžanginė „Eurovizijos” laida – jau šeštadienį, 21 val. per LRT televiziją. Laidos vedėjai – Arūnas Valinskas ir Simona Nainė. Dalyvauja: Soliaris, Vilija Matačiūnaitė, Martynas Kavaliauskas, „Pop Ladies”, Mia, Juozas Butnorius, Tadas Vilčinskas, Aistė Pilvelytė, Justinas Lapatinskas ir daugelis kitų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.