Veidai

2013.12.12 12:40

Paryžiuje atidaromas kačių viešbutis

LRT.lt2013.12.12 12:40

Paryžiuje vasario pabaigoje bus atidarytas katėms skirtas viešbutis. Kur nors išvažiuodami šeimininkai ten galės palikti savo augintinius, rašo leparisien.fr.  

Paryžiuje vasario pabaigoje bus atidarytas katėms skirtas viešbutis. Kur nors išvažiuodami šeimininkai ten galės palikti savo augintinius, rašo leparisien.fr.

Projekte numatyta, kad bus įrengti jaukūs ir šviesūs kambariai bei didelė žaidimų salė.

Projekto autorius Gauthieras Berdeaux`as pasakoja, jog ši idėja jam kilo, kai jis išvykdamas ieškojo, kur galėtų palikti savo katę. Patikėti savo augintinį draugams, tėvams ar gyvūnų prieglaudai jam nepasirodė gera mintis, todėl ir nusprendė, jog laikas atidaryti specializuotą viešbutį katėms.

G. Berdeaux`as tikisi, kad viešbutyje „Aristide“, pavadinto jo augintinės vardu, bus įrengta 20 kambarių. Vyras pasakoja, kad kambariuose bus įrengtos specialios žaidimų vietos, kur katės galės ir pažaisti, ir ramiai išsimiegoti.

Kad galėtų visiškai atsipalaiduoti, jos kelias valandas galės praleisti bendrame žaidimų kambaryje, žinoma, prižiūrimos viešbučio darbuotojų.

„Aristide“ nebus prabangus viešbutis, daugiausia dėmesio bus skiriama švarai. Norima, kad kaina būtų prieinama, todėl šeimininkai, išvažiuodami ir palikdami katę viešbutyje, mokės po 25 eurus per dieną. Be savininko gyvūnais visą parą rūpinsis du asistentai ir veterinarijos specialistai.

Tai – vien katėms skirta vieta. Jokie šunys, žiurkėnai ar kiti gyvūnai nebus priimami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.