Veidai

2014.01.28 22:17

J. Butnorius „Eurovizijos“ scenoje pasirodys su trofėjinėmis „InCulto“ trumpikėmis

2014.01.28 22:17

Šiųmetėje „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje kaip niekuomet gausu pop scenos vilkų. Vienas jų – „ventukas“ Juozas Butnorius. Pirmajai laidai, kuri LRT eteryje pasirodys jau šį šeštadienį, jis pasirinko nuotaikingą ir šmaikštų „InCulto“ kūrinį „Eastern European Funk“.

Šiųmetėje „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje kaip niekuomet gausu pop scenos vilkų. Vienas jų – „ventukas“ Juozas Butnorius. Pirmajai laidai, kuri LRT eteryje pasirodys jau šį šeštadienį, jis pasirinko nuotaikingą ir šmaikštų „InCulto“ kūrinį „Eastern European Funk“. Sekdamas autoriais, dainos pabaigoje jis scenoje liko vienais šortukais.

„Ši daina yra labai smagi ir ją atlikti scenoje buvo labai linksma. Tiesa, kūrinys turėjo skambėti kitaip nei 2010-aisiais, kai jį Osle atliko „InCulto“, todėl mes stengėmės padaryti iš jos parodiją, o ar pavyko – žiūrovai pamatys šeštadienį“, – intrigavo J. Butnorius.

O laukti „ventuko“ pasirodymo tikrai yra dėl ko. Mat kaip ir didžiojoje „Eurovizijoje“ prieš kelerius metus, pirmojoje naujosios atrankos laidoje Juozas scenoje išsinuogino iki blizgančių trumpikių. Kaip paaiškėjo, jas J. Butnoriui iš savo suvenyrų kolekcijos paskolino lietuvių delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas.

„Tas blizgias trumpikes man paskolino Audrius Giržadas. Jas, kaip trofėjų, jis atsivežė iš Norvegijos po „InCulto“ pasirodymo. Prisipažinsiu – kai sužinojau, kad filmavimo metu man reikės nusirengti iki jų, pirmiausiai ištiko šokas“, – juokėsi Juozas.

Paklaustas, ar jis tiki savo pergale nacionalinėje atrankoje, o galiausiai ir Danijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ konkurse, J. Butnorius atsakė: „Svarstyti, kas būtų, jeigu būtų, yra labai sunku. Kalbant apie didžiąją „Euroviziją“ – ar turiu joje šansų, pirmiausia reikia žinoti, prieš ką kovoji, turėti su kuo palyginti. Kol kas mano tikslas – patekti į nacionalinės atrankos finalą.“

Juozas džiaugėsi, kad šiemet jo konkurentai labai stiprūs ir tik profesionalūs atlikėjai. „Pagaliau atrankoje dalyvauja profesionalūs ir jau žinomi vardai. Manau, kad būtent todėl padidėja šansas atvežti didžiąją „Euroviziją“ į Lietuvą“, – svarstė J. Butnorius.

Ar Juozas sublizgės scenoje, atlikdamas „eurovizinę“ šmaikštuolių „InCulto“ dainą, paaiškės jau šeštadienį, 21 val. per LRT televiziją. Lietuvos dalyvavimo „Eurovizijoje“ 20-mečiui skirtą laidą ves Arūnas Valinskas ir Simona Nainė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt