Veidai

2015.09.08 13:45

Devynmetė dizainerė kuria švytinčius drabužius dviratininkams

Saulius Masalskas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Devynerių metų Emma Louise Koppert iš Olandijos tapo turbūt jauniausia rūbų dizainere ir dirba ji itin originalioje srityje – kuria švytinčius drabužius mažiesiems dviratininkams.

Devynerių metų Emma Louise Koppert iš Olandijos tapo turbūt jauniausia rūbų dizainere ir dirba ji itin originalioje srityje – kuria švytinčius drabužius mažiesiems dviratininkams.

Olandė, nepaisant jauno amžiaus, jau sukūrė ištisą saugos drabužių verslą. Ji, padedama tėvų, kuria linksmas dviratininkų liemens ir šviesą atspindinčius šalmų dangalus.  

„No Dummy“ anglų kalba reiškia „ne kvailys“. Jei dėvi mano liemenes, būsi matomas ir saugus, todėl ir „ne kvailas“. Girdėjau apie vieną mergaitę iš Amerikos, kuri kuria rūbus ir juos parduoda. Norėjau padaryti tai su fluorescuojančiomis liemenėmis, bet jos labai prastai atrodo, taigi ėmiau kurti gražias“, – pasakoja jaunoji drabužių dizainerė E. L. Koppert.

Norėdama pagražinti liemenes, mergaitė panaudojo pačius įvairiausius motyvus.   

„Ant savo liemenių pripiešiau visokiausių dalykų ir mergaitėms, ir berniukams. Žvaigždžių, širdžių, apie draugystę ir policiją“, – sako E. L. Koppert.

Naująsias liemenes pirmieji, aišku, išbandė jos draugai ir bendraklasiai. Be to, dabar Emmos darbų jau galima įsigyti ir internete.

„Mano tinklalapyje galite rasti visą kolekciją su šalmų dangalų ir liemenių nuotraukomis. Galite ten jų nusipirkti“, – teigia jaunoji dizainerė.

Taigi Emma tapo ne tik drabužių dizainere, bet ir viena jauniausių Olandijos verslininkių.

„Manau, labai svarbu, kad mano draugai dėvėtų šias liemens ir važiuodami būtų saugūs“, – tvirtina mergaitė.

Visą savo kolekciją Emma taip ir pavadino „Ne kvailys“, ir tikisi, kad jos liemenės patiks dviratininkams: ir mažiems, ir dideliems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt