Veidai

2012.08.03 09:09

Ilgapirštis paliko piniginę su asmens dokumentais aukos kelnėse

LRT.lt2012.08.03 09:09

Vagis palengvino darbą policijai, palikęs savo piniginę su asmens dokumentais aukos ant skalbinių virvės pakabintų kelnių kišenėje, rašo upi.com.

Vagis palengvino darbą policijai, palikęs savo piniginę su asmens dokumentais aukos kelnių kišenėje, rašo upi.com.

Vos nenukentėjęs vyriškis, duodamas parodymus policijai, pasakojo, kad ankstų pirmadienio rytą išėjo laukan pažiūrėti, ar išdžiūvo jo skalbiniai, ir užtiko nedorėlį, nusiimantį savo senus purvinus rūbus, o vietoje jų besidabinantį ant virvės kabančiais svetimais švariais.

Savininkas tuoj pat iškvietė policiją ir sudrausmino drabužių vagišių – jam liepė nedelsiant persirengti savo senomis drapanomis. Tai padaręs, ilgapirštis paspruko, o savininkas, laukdmas policijos, nusprendė perskalbti vagies supurvintus drabužius ir kelnių kišenėje užčiuopė piniginę su asmens dokumentais.

Tyrėjai palygino asmens dokumentuose esančią nuotrauką su netoliese prieš dvi valandas namus ketinusio apšvarinti apibūdinimu – bruožai sutapo. Tąkart moteris savo miegamajame rado vyrą, rankose laikantį jos kompiuterį ir mobilųjį telefoną. Pamatęs ją, vagišius pabėgo tuščiomis rankomis.

Šiuo metu policija ieško šio 32 metų vyro, neturinčio nuolatinės gyvenamosios vietos ir kaltinamo minėtais dviem pasikėsinimais apvogti.