Veidai

2015.09.08 13:45

Apie skyrybas pranešė pakabindama ženklą virš baro įėjimo

LRT.lt2015.09.08 13:45

Sužinojusi apie vyro neištikimybę, žmona apie skyrybas jam pranešė pakabindama iškabą virš jo mėgstamiausio baro įėjimo, skelbia orange.co.uk.

Sužinojusi apie vyro neištikimybę, žmona apie skyrybas jam pranešė pakabindama iškabą virš jo mėgstamiausio baro įėjimo, skelbia orange.co.uk

„Paulai, aš su tavimi skiriuosi“ (angl. – „Paul, am divorcing you“ ) – toks ženklas pakibo virš į kairę nuklydusio vyro mėgstamiausio baro Noah`s Yard, Swansea, Pietų Velse įėjimo. Šio baro savininkas leido moteriai iš magnetinių raidžių sudėlioti vyrui žinią apie skyrybas.

Po kurio laiko sakinį  „Paulai, aš su tavimi skiriuosi“ principinga moteris pakeitė į „Beje, šuo lieka su manimi“ (angl. – „Btw, I am keeping the dog“).

„Buvau pikta ir nuliūdusi, todėl norėjau, kad šią žinią pamatytų visi“, – tokį savo poelgį aiškino moteris, nenorėjusi atskleisti savo vardo.

„Kartu buvome ilgus metus. Labai gaila, kad viskas taip baigėsi. Esu priblokšta – dabar man tenka išgyventi labai sunkų periodą. Kai pakabinau tą ženklą, pasijutai šiek tiek geriau. Norėjau jį sugėdinti prieš visus“, – pasakojo moteris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt