Veidai

2015.09.08 13:45

Švedija ir Šveicarija papasakos kinų turistams apie savo skirtumus

ELTA 2015.09.08 13:45

Švedija ir Šveicarija pradėjo bendrą kampaniją, kuria siekiama papasakoti kinų turistams apie savo skirtumus, rašo „The Telegraph“.

Švedija ir Šveicarija pradėjo bendrą kampaniją, kuria siekiama papasakoti kinų turistams apie savo skirtumus, rašo „The Telegraph“.

Kaip pastebi laikraštis, Kinijos gyventojai dažnai painioja šias Europos šalis, viena iš kurių garsėja grupe ABBA ir kompanijomis IKEA bei „Volvo“, o kita – šokoladu, sūriu ir laikrodžiais. Tokia painiava kilo dėl panašaus šių valstybių pavadinimo kinų kalba.

Todėl Šveicarijos ir Švedijos konsulatai Šanchajuje surengė konkursą ir pasiūlė Kinijos gyventojams kuo juokingiau ir originaliau paaiškinti šių dviejų šalių skirtumus. Piešinių, fotografijų, trumpametražių filmų ir kito formato atsakymų laukiama iki lapkričio 20-osios.

Nugalėtojai vyks į dvylikos dienų kelionę po Švediją ir Šveicariją, vėliau dalysis kelionės įspūdžiais.

Be to, kampanijos organizatoriai sukūrė logotipą, kuriame pavaizduoti Švedijos ir Šveicarijos žemėlapiai, taip pat žmonės ir daiktai, kurie kelia asociacijas su šiomis šalimis. Pavyzdžiui, Švedijos žemėlapyje galima išvysti vikingą, Pepę Ilgakojinę, o Šveicarijos žemėlapyje vaizduojamas sūris, Alpės ir tenisininkas Rogeris Federeris.